Robert Betz — Nori būti normalus ar laimingas

pagal |

Robert Betz — Nori būti normalus ar laimingas

Apie knygą

Kiekvieną rytą pabusti su džiaugsminga šypsena ir įsitikinus: „Gyvenimas yra gražus ir aš gyvenu!“ — neturi būti jokia utopija. Viskas, kas mus daro nelaimingus, palieka mus vos suvokiame, kad turime pasirinkimą: galime jausti lengvumą, užuot jautę sunkumą ir įtampą, galime save realizuoti, užuot prisitaikę ir aukodamiesi.
„Kiekvienas žmogus nesunkiai gali apsispręsti ir rinktis laimingą gyvenimą“, — sako psichologas Robertas Betzas. Ir parodo, kaip kiekvienas gali paimti gyvenimą į savo rankas ir suteikti jam visiškai naują kryptį — dabar! Kas būtent dabar pradės pagaliau susitaikyti su savo praeitimi ir atrasti meilę sau, tas sukurs pagrindą dideliems pokyčiams. Šis kelias, kuriuo žengiant įsiklausoma širdies, (dar) laikomas nenormaliu, bet kaskart vis daugiau žmonių suvokia: laimė ir išsipildęs gyvenimas galimi tik per širdį ir meilę.

Apie autorių

Psichologas Robertas Betzas priklauso prie populiariausių gyvenimo mokytojų ir seminarų vadovų vokiečių kalba kalbančiose šalyse. Jo renginiais kasmet žavisi daugiau kaip 30 000 žmonių. R. Betzo knygos: „Raus aus den alten Schuhen!“ (Atsisakyk seno požiūrio!), „Wahre Liebe lässt frei!“ (Tikra meilė paleidžia į laisvę) ir „So wird der Mann ein Mann!“ (Taip vyras tampa vyru) — vienos geriausių patarimų knygų apie gyvenimą.

(Visited 38 times, 1 visits today)