Anthony Gunn — Būk laimingas! Ilgalaikės laimės pamokos

pagal |

Anthony Gunn — Būk laimingas! Ilgalaikės laimės pamokos

Pastebite, kad nuolat kartojate tas pačias klaidas?
Vis išpranašaujate sau nesėkmes?
Jaučiate, kad gyvenimo sunkumai neleidžia susiteikti į tai, kas svarbiausia?

Mes visi neretai apsigauname manydami, kad niekaip negalime paveikti savo laimės, ir netikime turį galią atrasti laimę savyje.

Praktiški ir realybėje ne kartą patikrinti psichologijos daktaro Anthony Gunn’o patarimai padės atrasti savo kelią į neblėstančią laimę. Tereikia išmokti kitaip vertinti asmeninę patirtį ir aplinką.

120 laimės pamokėlių įrodo – laimės daugėja, kai išmoksti į tuos pačius dalykus žiūrėti kiek kitaip, labiau vertinti tai, ką turi, pažinti, kaip veikia smegenys, kaip fizinė sveikata sustiprina laimės pojūtį, pagaliau, kai išdrįsti norėti keistis…
Atraskite 120 laiptelių į laimę, kuri truks visą gyvenimą!

Dr. Anthony’is Gunnas yra psichologas ir tikrai nebuvo laimingas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Laimės psichologija ir tvirtinimas, kad asmeninės laimės pojūtį galima sustiprinti, paskatino Anthony’į patikrinti, ar tai iš tiesų veikia. Siekdamas išmėginti mokslo teiginius apie laimę, Anthony’is nustūmė savo skepticizmą į šalį ir pasiekti rezultatai jį maloniai nustebino. Laimės gausinimo metodai iš tiesų veikia! Jeigu norėtumėte jaustis laimingesni, bet rimtai abejojate, kad tai įmanoma pasiekti, jūs radote gerą kompaniją. Taikykite šiuos paprastus žingsnelius, su džiaugsmu pripažindami, kad klydote, ir būkite laimingi!