Dr. Jim Dincalci — Atleidimo galia. Kaip išvaduoti širdį ir protą iš neigiamų emocijų

pagal |

Dr. Jim Dincalci — Atleidimo galia. Kaip išvaduoti širdį ir protą iš neigiamų emocijų

Atleidimo reiškinys kadaise buvo prarastas socialinėje evoliucijoje, pačioje žmogaus širdyje. Dabartinis žmogus, pripratęs prie visuomenės, kurioje vertinamas egoizmas, sunkiai gali susitaikyti su mintimi, kad atleisti privaloma ne tik kitiems, bet ir sau. Tai nepamatuotai vadinama silpnumu. Tačiau, kaip sako autorius, atleidimas yra pirmutinė sąlyga, vedanti žmoniją dieviškos meilės ir taikos link. Ir atvirkščiai – neatleidę išgyvename desperaciją. Atleidimas gali būti ne tik dvasinis, emocinis, bet ir socialinis. Kartais tai stebuklinga piliulė, išgydanti daugumą socialinių ligų – smurtą ir narkomaniją, ypač kai juos lydi pyktis ir kaltė. Atleidimas palaiko mąstymo kontrolę, leidžia išsiugdyti supratimą ir dvasingumą. Sugebėjimas išlaisvinti skriaudą suteikia mums ramybės, pagydo mūsų gyvenimą.

Ši knyga – kaip trūkstamas dėlionės gabalėlis tikresnei meilei, džiaugsmui ir taikai.

JŪS IŠMOKSITE:

  • susidoroti su skriaudomis ir skaudžia patirtimi;
  • atleisti sau ir kitiems;
  • suvaldyti sunkias situacijas;
  • ištrūkti iš buvimo auka ir kaltės rato;
  • vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą.

 

Knyga „Atleidimo galia“ buvo viena pagrindinių pretendenčių kelioms nacionalinėms JAV leidėjų premijoms savigalbos srityje gauti (Book of the Year Award,  Indie Book Awards). 2010 m. ji laimėjo The Independent Publisher Magazine skirtą Living Now Book Award premiją asmeninio augimo srityje.

Dr. Jimas Dincalci – amerikiečių psichologas ir teologas. Daugiau kaip 40 metų jis tyrinėjo emocinius, dvasinius ir fizinius metodus, kurie padėtų žmonėms jaustis geriau. Šie metodai nėra tik šiuolaikinės psichoterapijos ir medicinos mokslų rezultatas – jie derinami su daugiakultūrių dvasinių praktikų ir religijos studijomis. Veiksmingas, pozityvias mintis ir kitus emocinius psichologinius procesus papildo laiko patikrinti dvasiniai metodai: maldos, meditacijos ir kita.