Curtis Sittenfeld — Romantinė komedija

pagal |

Curtis Sittenfeld — Romantinė komedija

Selė rašo komiškų skečų scenarijus laidai „Naktinės pelėdos“. Porąsyk gydžiusi sudaužytą širdį, ji seniai pamiršo meilės paieškas ir visavertį gyvenimą mieliau kuria iš neįpareigojančių nuotykių, sėkmingos karjeros ir artimų santykių su patėviu.

 

Bet laidos vedėju ir muzikos svečiu pakviečiamas būti Nojus Brusteris – santykiais su manekenėmis garsėjanti popmuzikos sensacija. Selė kaipmat susidraugauja su Nojumi ir, jiems drauge rašant skečus, ima svarstyti, ar tarp jų neskraido kibirkštys. Bet tai ne romantinė komedija, o tikras gyvenimas. Ir tikrame gyvenime toks kaip jis nieku gyvu nesusitikinės su tokia kaip ji… tiesa?

 

Pasitelkdama pastabumą ir gebėjimą kurti sudėtingus moterų portretus, Sittenfeld analizuoja širdį virpėti verčiantį meilės stebuklą, sykiu narstydama šiuolaikinių romantinių santykių ritualus.

 

***

 

„Kupina geraširdiškų pajuokavimų, o chemija tarp veikėjų – nepaneigiama!“ – People

 

„Žavinga ir sumaniai papasakota istorija.“ – PureWow

 

„Nepaprastai juokinga ir širdį šildanti istorija.“ – Harper’s Bazaar

 

„Kupina ne tik romantiškos šilumos, bet ir dramatiškų, bet realistiškų situacijų. Smagi, greita, o dialogai – nepriekaištingi!“ – The Guardian

 

„Pats tas ieškantiems modernaus, rafinuoto, smagaus ir seksualinės įtampos ir socialinių įžvalgų kupino romano.“ – Oprah Daily