Werber Bernard – Angelų imperija

pagal |

Anotacija

– Tavo siela bus pasverta, – paskelbia aukščiausias iš visų trijų, Gabrielius. Tai ši ektoplazma tikrai yra mano siela…

Bernardas Werberis (g. 1961 m.) – teisininkas, mokslo žurnalistas, rašytojas. Prancūzų kritikai vadina Werberį „genialiu chuliganu“, nonkonformistinės fantastikos kūrėju. Jo kūriniai išversti į 36 kalbas, o visame pasaulyje parduota daugiau nei 15 milijonų egzempliorių.

Tai šiuo metu vienas populiariausių pasaulyje šiuolaikinių prancūzų rašytojų, jo stilius apibūdinamas kaip nuotykių romano, mokslinės fantastikos ir filosofijos mišinys.

Angelų imperija – romanas, toliau tęsiantis visiems rūpimą (pripažinkime) pomirtinio gyvenimo temą. Romane Tanatonautai buvo pasakojama apie tanatonautikos pirmeivių atradimą – gebėjimą laisvai nukeliauti į Galutinį, mirties, kontinentą ir grįžti iš jo atgalios. O dabar smalsieji mokslininkai savo kailiu išbando, kas iš tiesų nutinka, kai siela leidžiasi į paskutinį skrydį, – į Mikaelio Pensono butą netikėtai įsirėžia Boeingas. Ir iš tyrinėtojo lieka tik… klajojanti ektoplazma. Filosofiškai, šmaikščiai ir ironiškai rašytojas iš aukšto stebi daugybę pasaulio taškų, kuriuose sielos susiduria su mirtingaisiais, ir kuria ryškią, paveikią, kartais komišką būsimo gyvenimo versiją.

(Visited 10 times, 1 visits today)