Virginia Heath — Pavogtas bučinys

pagal |

Virginia Heath — Pavogtas bučinys

Romantiškų bestselerių autorė Virginia Heath pristato dar vieną širdį spurdėti priverčiančią knygą „Pavogtas bučinys“. Intriguojantys veikėjai, Londono pobūviai, paslaptys, Kalėdos, jausmai – viskas, ko reikia jaukiai meilės istorijai.

Ledi Elizabeta Vilding nesunkiai įsimylėjo žavų lordą. Ji nepaisė draugų įspėjimų ir gandų apie netikusį vyro būdą. Mergina tirpo nuo komplimentų, amžinos meilės pažadų ir pavogtų bučinių. Moteris iki smulkmenų suplanavo savo vestuvių dieną ir įsivaizdavo, kaip draugės pažaliuos iš pavydo. O dar ta miela paslaptis gimusi po širdimi… Deja, žavusis lordas paspruko palikęs Elizabetą sudaužyta širdimi, o išdidi moteris prisiekė sau daugiau niekada nebepasitikėti vyrais.

Po penkių metų Elizabeta vis dar vieniša, o visą savo meilę atiduoda nuo visuomenės slepiamam sūnui. Supratusi, kad amžinai skandalingos paslapties neišsaugos, ji ketina išvažiuoti ir pradėti vienišos našlės gyvenimą. Kalėdinių pobūvių sezonas Londone bus paskutinis.

Skandalais pagarsėjęs Redridžo grafas Henris Stiuartas, draugų dar vadinamas Heilu, nuobodžiauja. Seniau jis galėdavo lėbauti iki ryto ir į lovą įsiversti bet kurią merginą. Visgi, mirus tėvui, kurį provokuodavo tokiu elgesiu, dingsta ir susidomėjimas moterimis. Artimas draugas grafui pasiūlo lažybas – pavogti bučinį iš visus vyrus atstumiančios ledi Elizabetos. Henris pradeda sukti ratą aplink Lizę, o laikui bėgant jos pastatytos sienos ima byrėti. Ar sudaužytą Elizabetos širdį išgydyti gali toks vyras, kokių ji prisiekė vengti?

Londono aukštuomenės vakarėliai, intrigos, įskaudintos širdys, nauji jausmai, skandalai, paslaptys – sudedamosios meilės romano „Pavogtas bučinys“ dalys.

Britų rašytoja Virginia Heath kurį laiką dirbo istorijos mokytoja. Vėliau ji nusprendė vien tik rašyti romantines knygas. Autorė pasakoja, kad jai vienas malonumas yra kurti žavių vyrų personažus, kuriuos pati įsimyli, ir aistringas moteris, kurios ją įkvepia. Virginija gera fantazija pasižymėjo jau nuo mažumės. Kankinama nemigos ji kurdavo įvairias istorijas, kurios vis ilgėjo ir sudėtingėjo. Kai nerašo, Virginija Heath mėgsta tiesiog apsipirkinėti, keliauti, skaityti kitų rašytojų knygas ir gerti arbatą. Autorė parašė apie penkiolika meilės romanų, jos kuriami herojai dažniausiai yra žavūs britų aukštuomenės atstovai – tikra jausmų klasika.

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė