Spencer Johnson, M. D Kas paėmė mano sūrį? Arba kaip priimti pokyčius darbe ir gyvenime

pagal |

Tai alegorinis pasakojimas, atskleidžiantis gilias ir vertingas tiesas apie pokyčius gyvenime. „Sūris“ simbolizuoja visa, ko siekiate gyvenime: gerą darbą, meilę, pinigus, turtus, sveikatą ar dvasinę ramybę. O „Labirintas“, kuriame jo ieškote, – tai įstaiga, kurioje dirbate, šeima ar visuomenė, kurioje gyvenate. Ši knyga pataria, kaip be streso priimti pokyčius ir mėgautis didžiule sėkme darbe bei gyvenime.
Tinka bet kokiai amžiaus grupei. Perskaitysite per valandą, bet nepamiršite visą gyvenimą.

„Ką darytum, jei nebijotum?“

Viskas būtų labai paprasta, jei tik turėtum Labirinto žemėlapį.
Jei viskas tekėtų sena įprasta vaga.
Jei niekas neliestų tavo sūrio.

Bet gyvenimas keičiasi.

Įsivaizduokite, kad Sūris – tai viskas, kas Jums svarbu ir ko gyvenime siekiate: karjera, pinigai, sveikata, dvasinė harmonija, meilė. Labirintas – tai vieta, kurioje ieškote savojo sūrio: darbovietė, šeima, visuomenė. Kaip jaučiatės, tvirtai rankose laikydami savo Sūrį? O kas, jei vieną dieną jį iš Jūsų atima?

Niekas nestovi vietoje, ir kartais kiekvienam tenka susidurti su pokyčiais. Dažniausiai jie gąsdina. Kaip su netikėtai užklupusiomis permainomis susidorojo keturi išgalvoti knygos veikėjai, panašūs į kiekvieną iš mūsų?

Šį trumpą pasakojimą perskaitysite per valandą, bet tai, ko išmoksite, pravers visą likusį gyvenimą.

 

Atsiliepimai


Psichologijos specialisto ir medicinos mokslų daktaro Spencerio Johnsono knygos parduodamos milijoniniais tiražais visame pasaulyje. Pačios žinomiausios – „Vadybininkas per minutę“ (bendraautoris Kennethas Blanchardas), „Dovana“ ir „Kas paėmė mano sūrį?“, atnešusi autoriui pasaulinę šlovę.

 

Pasakojimas „Kas paėmė mano sūrį?“ sužavėjo didžiausias tarptautines įmones ir organizacijas, tokias kaipApple, General Motors, Dell, Procter & Gamble, Mercedes-Benz, Whirlpool ir kt., o kai kurių iš jų vadovai užsakė knygų savo darbuotojams, skatindami pasinaudoti šios nepaprastos istorijos pamokomis.

ir

(Visited 71 times, 1 visits today)