Rūta Beišytė — Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis

pagal |

Rūta Beišytė — Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis

Deja, kartais pasiekti trokštamas kūno linijas būna itin sunku. Kaip įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžtų tikslų, puikiai žino asmeninė trenerė ir mitybos specialistė Rūta Beišytė-Aminova.

Paauglystėje Rūta pati kovojo su vis besikaupiančiais kilogramais, tad iš patirties žino, ką reiškia žodžiai dieta, antsvoris, „Jo jo“ efektas. Sportu ji susidomėjo būdama 14-os metų ir nuo to laiko jo neapleidžia – studijavo Lietuvos kūno kultūros akademijoje, įgijo aerobikos ir lengvojo kultūrizmo trenerės išsilavinimą ir toliau aktyviai kaupia žinias bei patirtį, kurią pritaiko konsultuodama sveikos gyvensenos, mitybos ir fizinio aktyvumo klausimais ir dalydamasi savo žiniomis socialiniuose tinkluose, kuriuose ją seka daugiau nei 54 tūkst. gerbėjų! Ši knyga skirta moterims ir merginoms, besirūpinančioms savo išvaizda ir sveikata.

Joje rasite daugybę pratimų, kuriuos galėsite atlikti tiek namuose, tiek lauke. Skyrius apie mitybą papildytas gardžių ir figūrai nekenkiančių patiekalų receptais.

– iliustruotas sporto programas, kurių pratimams reikia minimalaus inventoriaus;

– net tris mitybos planus

– universalų, skirtą vegetarėms ir skirtą smaližėms;

– idėjų, kuo galima pakeisti kaloringas nuodėmes

– saldumynus;

– atsakymų, kodėl nesiseka numesti svorio ir kaip išvengti emocinio valgymo;

– rezultatų fiksavimo lentelę;

– sėkmingai savo figūrą puoselėjančių moterų ir merginų patarimų, kaip pasiekti norimas kūno formas ir džiaugtis puikia savijauta.

Ką valgyti, kad sulieknėčiau?

Kodėl nekrinta svoris?

Kodėl svoris staiga padidėja?

Kaip numesti svorio nuo tam tikros srities?

Kaip suvaldyti emocinį užkandžiavimą?

Kaip pradėti sportuoti?

Kaip sportuojant nepakenkti sau?

Ko nevalgyti prieš treniruotę?

Ką valgyti po treniruotės?

Kodėl reikia plauti ir mirkyti riešutus?

Koks yra idealus svoris?

Ar valgyti po 18 valandos?

Kada sportuoti naudingiau?

Jei nori pasikeisti, reikia pradėti keistis. Jei valgai taip, kaip valgai, jei judi tiek, kiek judi, atrodai taip, kaip atrodai, ir jautiesi taip, kaip jautiesi, turi ką nors keisti, kad situacija pasikeistų.

Įsivaizduok paprastą kasdienį pavyzdį: jei tavo kambarys yra sujauktas ir ta netvarka tave erzina, turi imtis priemonių – jį sutvarkyti. Nei nuo kalbų, kaip planuoji jį tvarkytis, nei nuo žiūrimų vaizdo klipų, kaip kitos merginos tvarkosi, jis netaps tvarkingesnis. Turi tiesiog atsistoti, pasiimti šluostę ir imtis darbo. Taip pat yra ir su tavo kūnu bei savijauta.