Šiandieninėje Rusijoje viskas yra įmanoma. Profesionalūs žudikai jaučiasi kaip tikri menininkai, režisieriai virsta Kremliaus propagandos įrankiais, smogikų grupuotės – šventaisiais kariais. Tokia yra švytinti siurrealistinė XXI a. Rusija. Tai pulsuojantis naujų pinigų ir naujos galios pasaulis, vienvaldystė ir iššūkis Vakarams. Čia viskas keičiasi taip greitai, kad nutraukiami bet kokie saitai su realybe ir net diktatūra tampa realybės šou.
Peteris Pomerantsevas – Londone gyvenantis prodiuseris ir žurnalistas, jo straipsnius spausdino New Yorker, Newsweek, Le Monde Diplomatique ir daugelis kitų įtakingų leidinių. 2006-aisiais nuvykęs į Rusiją autorius pateko į sensacingą televizijos virtuvę, jam buvo prieinamos paslaptingiausios istorijos, P. Pomerantsevas tapo netikėčiausių pasakojimų liudytoju, jo pašnekovai – nuo propagandos lyderių iki Sibiro banditų, nuo skurdžių prostitučių ir perkarusių manekenių iki į Londoną persikrausčiusių turtuolių.
Peteris Pomerantsevas knygoje „Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma“ atskleidžia politinį bei moralinį naujosios Rusijos paradoksą: toje šalyje niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma.
„Nuo pirmų šios knygos puslapių manęs nepaliko įspūdis, kad, praėjus penkiolikai metų, vėl skaitau Viktoro Pelevino „Generation „П”. Tas pats vartotojų nuomonės formuotojų virtuvės slapčiausių užkaborių išmanymas, toks pats tikrovės ir siurrealizmo susipynimas. Tik jei Pelevino reklamos kūrėjų pasaulis kažkurioje vietoje peržengia į fantastinę aplinką, Pomerantsevo TV realybės šou išlieka visiškai realus. Tikri Rusijos likimą lemiantys veikėjai, originalios pavardės, kurių šių dienų Putino Rusijoje prisibijoma, iki siurrealizmo reali tikrovė. Vieną dieną oro uosto laukiamojoje salėje filmuojamas realybės šou, o kitą dieną teroro išpuolis paverčia tą pačią salę žinių realybės šou dalimi. Kaukazo karas, Kremlius, jo ideologų poveikis tikriems TV prodiuseriams, propagandos kūrimo būdai, tikra ir tariama opozicija režimui – viskas atidengta, dekonstruota. Todėl rekomenduoju šią knygą visiems, norintiems perprasti šių dienų Rusiją, ypač tiems, kas neturi jėgų ilgai ir sistemingai naršyti rusišką interneto terpę, o juo labiau – žiūrėti Putino realybės šou TV kanaluose.“
– Aleksandras Matonis