David Icke — Beribė meilė yra vienintelė tiesa, visa kita – iliuzija

pagal |

David Icke — Beribė meilė yra vienintelė tiesa, visa kita - iliuzija

„Beribė meilė yra vienintelė tiesa, visa kita – iliuzija“ arba Apie išgalvotą pasaulį, kurį mes regime kaip tikrą.

Populiarus britų rašytojas Deividas Aikas (David Icke) yra žinomas kaip vaidinamųjų sąmokslo teorijų kūrėjas. Šioje knygoje, remdamasis gausia faktine medžiaga, jis stengiasi atsakyti į klausimą, kas iš tikrųjų valdo žmoniją ir kas slypi už šios iliuzinės tikrovės ribų.

„Ilgai kaupta patirtis man leido padaryti išvadą, kad pasaulio beprotybė iš tikrųjų turi priežastį. Priežastis ta, kad tokio pasaulio pageidauja valdantieji. Taip yra vykdoma jų visuotinės diktatūros programa.

Pamažėle man pavyko pamatyti nepaprastą paveikslą, paslėptą už kasdienybės fasado. Šioje knygoje aš pasakoju jums apie milžinišką šuolį į kitą sritį, į tikrovę, kurią aplankyti gali tik vienas kitas.

Gyvenimas iš tikrųjų yra virtualios tikrovės žaidimas. Ta tikrovė egzistuoja tik todėl, kad mes tikime, jog ji egzistuoja.“

David Icke

Iš anglų kalbos vertė Rasa Šemiotienė, Algirdas Rondamanskis
Apie autorių

Apie autorių

Gyvenimas yra virtualios tikrovės žaidimas. Ta tikrovė egzistuoja tik todėl, kad mes tikime, jog ji egzistuoja, – štai ką mums nori pasakyti šios knygos autorius Deividas Aikas (David Icke).

Deividas Aikas yra populiarus britų rašytojas ir paskaitininkas, aiš-kiaregiškų gebėjimų įgijęs dvasinių paieškų entuziastas, žmogus, kuris nesitenkina regėdamas tikrovę tokią, kokią ją regi didžioji dauguma planetos gyventojų. Jis rašo apie jėgas, kurios stovi šios fizinės tikrovės užkulisiuose, valdo visą šiuolaikinę žmoniją ir laiko mus supančiotus iliuzijos gniaužtuose. Kai pakeliame paslapties skraistę ir pamatome, kokios erdvės už jos plyti, galų gale tampame laisvi…

Šiomis temomis Deividas Aikas yra parašęs keliolika knygų.

(Visited 127 times, 1 visits today)