Normanas, Vilis & Nabus, Raimondas J. – Nostradamo kapas

pagal |

„Nostradamo kapas“ galėtų būti laikomas tiesiog puikiu detektyvu, kuriame susipina istorija ir mokslas, pranašystės ir rašytojų fantazija. Tačiau šiame intriguojančiame kūrinyje keliami klausimai ir problemos aprėpia kur kas daugiau: Nostradamo pranašystės keistai sutampa su mokslininkų prognozėmis apie pasaulio pabaigą.
Pagrindinė romano veikėja Marija netikėtai atsiduria painiame praeities paslapčių ieškojimo labirinte ir naujai atsikūrusios sektos apsuptyje. Kartu su kitais romano veikėjais ieškodama Nostradamo pranašysčių įminimo rakto, Marija atranda tai, ko tikrai nesitikėjo – raktą nuo viso pasaulio paslapčių ir kartu – pačią didžiausią paslaptį.
Romanas, parašytas dviejų jaunų, tačiau labai talentingų rašytojų, priverčia susimąstyti, kokia iš tiesų yra žmonijos istorija ir svarbiausia – ar tikrai pasaulio pabaiga yra neišvengiama? Be to, šios knygos teisės jau yra parduotos vienai įtakingiausių JAV leidyklų, tad Lietuvos skaitytojai pirmieji turi galimybę susipažinti su, tikėtina, tarptautiniu bestseleriu.

,

(Visited 2 times, 1 visits today)