Luci Gutiérrez — (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy

pagal |

Luci Gutiérrez — (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy

„(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy“ – šmaikštus, subtiliai juokingas ir išradingas iliustruotas anglų kalbos vadovas, kuris įprastus anglų kalbos vadovėlius paliks dulkėti lentynose.

Atsargiai! Skaitydami šią knygą, rizikuojate mirti iš juoko, pavėluoti į darbą arba net praleisti pasimatymą, todėl prieš įsigydami, gerai pagalvokite. Štai paprastas testas padėsiantis jums apsispręsti.

1. Mėgstate juokingus paveikslėlius?

2. Raudonuojate išgirdę rizikingą pokštą ir nepadorų anekdotą?

3. Mėgstate būti dėmesio centre?

4. Norite puikiai mokėti anglų kalbą?

5. Jaučiate guilty pleasure (liet. slaptas malonumas), apie kurį niekam neprisipažintumėte?

6. Norite nustebinti draugą dovana?

7. Esate vyresni nei 18 metų?

Jei į bent du klausimus atsakėte teigiamai, jus ši knyga maloniai nustebins!

* * *

Kai garsi Barselonos iliustratorė Liusė Gutjeres (Lucy Gutiérrez) suprato, kad per anglų kalbos pamokas ima nuobodžiauti ir nesiklausyti, ji nusprendė imtis to, ką moka geriausiai ir piešdama įtvirtinti per pamoką įgytas žinias. Naudodama originalius personažus, šmaikštų dialogą ir net necenzūrinius žodžius autorė paverčia kalbos mokymąsį linksmu ir nenuobodžiu užsiėmimu.

Daugybei žmonių pasaulyje anglų kalba – ne gimtoji, ir net gimtakalbiams kyla keblumų, susidūrus su subtiliais skirtumais, pavyzdžiui, kada vartoti whether, o kada if (Pavyzdžiui: I wonder whether I should have added a little more poison to his tea.). Visiems norintiems lavinti anglų kalbos įgūdžius, taip pat tiems, kas nuo mokyklos laikų nesikartojo gramatikos taisyklių, „English Is Not Easy“ įsimintinos iliustracijos padės prisiminti pagrindines taisykles ir pavers mokymąsį linksmu žaidimu.

Liusė Gutjeres (Lucy Gutiérrez) (g. 1977 m.) baigusi iliustravimo studijas kelerius metus dirbo reklamos ir medijų dizaino srityje, vėliau ėmėsi knygų iliustravimo. Barselonoje gyvenanti ispanų menininkė, savo ironiškas iliustracijas ir komiksus publikuoja garsiuose laikraščiuose ir žurnaluose, tarp jų „The Wall Street Journal“ , „The New York Times“,„The New Yorker“ ir „The Washington Post”. Jos debiutinė knyga „English Is Not Easy“ žaibiškai išpopuliarėjo ir tapo tarptautiniu bestseleriu. Nuobodžioms ir nenaudingoms frazėms, kurių gausu daugumoje tradicinių anglų kalbos vadovėlių, autorė keistų personažų, įžūlių dialogų ir net įžeidžiančių ar nešvankių žodžių pagalba įkvepia gyvybę, todėl žodžių, gramatikos ir pagrindinių temų mokytis nepaprastai lengva.