Atnaujintas kelionių žurnalistės Kristinos Stalnionytės knygos „Kelias į Santjago de Kompostelą“ leidimas, papildytas naujomis nuotraukomis ir žemėlapiais.
Kelias į Santjago de Kompostelą – vienas populiariausių Europos piligrimų maršrutų. Pėsčiomis keliaudama į šv. Jokūbo miestą autorė susipažino su dešimt amžių siekiančia Kelio istorija, simboliais, legendomis, skirtingų regionų kultūra, papročiais, virtuve, vyndaryste, vietiniais žmonėmis bei piligrimais iš viso pasaulio ir visa tai aprašo knygoje.
Šiauriniu Iberijos pusiasalio pakraščiu driekiasi Šv. Jokūbo kelias, dar vadinamas Prancūziškuoju keliu. Persiritęs per Pirėnus, kirtęs Prancūzijos ir Ispanijos sieną, jis jungia virtinę istorinių miestų ir miestelių, senųjų krikščioniškosios religijos centrų, tarp kalnų ir lygumų išsibarsčiusių iki Santjago de Kompostelos (Santiago de Compostela). Šį piligrimų kelią nuo viduramžių globojo karaliai, saugojo tamplieriai, jo vingiai kupini legendų, simbolių ir mįslių. Iš Sen Žan Pjė de Poro (Saint-Jean-Pied-de-Port) beveik aštuonis šimtus kilometrų į vakarus vedantį kelią per pastaruosius dešimt amžių nuėjo milijonai piligrimų.
Kristina Stalnionytė – kelionių žurnalistė, knygų „Šuarų žemė“, „Kelias į Santjago de Kompostelą“ autorė bei knygos „Peru spalvos“ bendraautorė, daugiau kaip du mėnesius laiko praleidusi įvairiausiuose Peru kampeliuose.