Harlan Coben — Dviveidis

pagal |

Harlan Coben — Dvieveidis

Intriguojantis pasakojimas apie išdavystę ir šeimos paslaptis, peraugantis į stipriai jaudinančią nežinomybę… Nekantrausite versti knygos puslapius… tiek kupinus įtampos, tiek gausius sąmojo.

Perspektyvus jaunas sportininkas Kristianas Stylas išgyvena skaudžią netektį — prieš pusantrų metų staiga dingo jo gražuolė sužadėtinė Kėtė, ir jau mažai kas tikėjosi išvysti ją gyvą… O visai neseniai gatvėje apiplėštas ir nužudytas Ketės tėvas. Kai sielvartaujantys artimieji rengiasi gedulo pamaldoms, Kristianas gauna paslaptingą siuntinį ir dingusios mylimosios pranešimą.
Sutrikęs ir išsigandęs Stylas skambina savo agentui, kadaise taip pat garsiai sporto žvaigždei Mironui Bolitarui, ir prašo padėti išsiaiškinti, ką visa tai reiškia…

„Edgar“, „Shamus“ ir „Anthony“ premijų laimėtojas Harlanas Cobenas yra dvylikos romanų autorius, įskaitant New York Times bestselerius „Nekaltas“, „Tik vienas žvilgtelėjimas“, „Kitos progos nebus“, „Pažadėk man“, „Miškai“, „Niekam nesakyk“. Jo knygos išverstos į trisdešimt dvi kalbas ir parduodamos visame pasaulyje.

(Visited 34 times, 1 visits today)