Gill Paul — Karalių meilės istorijos

pagal |

Gill Paul — Karalių meilės istorijos

Rašytojos Gill Paul knygoje „Karalių meilės istorijos“ 14 nuostabių istorijų leidžia žvilgtelėti į pastaruosius septynis šimtmečius valdžiusių monarchų širdies reikalus. Pasakojimai atskleidžia stebinančią tiesą apie tai, kokie jausmai kunkuliavo šių žmonių širdyse.

Labai dažnai valdovų meilės istorijos toli gražu neprimena vaikiškose knygose skaitytų romantiškų pasakų. Karalius slėgė pareigų našta, jie negalėjo tuoktis iš meilės. „Karalių meilės istorijose“ atvirai pasakojama apie valdovų jausmus: čia rasite tragišką Liudviko XVI ir Marijos Antuanetės meilės istoriją, prieštaringos reakcijos sulaukusią Eduardo VIII santuoką su išsiskyrusia amerikiete Volis Simpson, Bavarijos karaliaus aistrą savo meilužei Lolai Montez, liudijimą apie amžiną caro Nikolajaus II ir carienės Aleksandros meilę.
14 nuostabių istorijų leidžia žvilgtelėti į pastaruosius septynis šimtmečius valdžiusių monarchų širdies reikalus. Pasakojimai atskleidžia stebinančią tiesą apie tai, kokie jausmai kunkuliavo šių žmonių širdyse.

(Visited 2 times, 1 visits today)