Kas yra namai? Ar tai konkreti vieta, ar labiau pojūtis, kurį jaučiame toje vietoje? O gal tai dvasinė būsena? Kaip siejasi namai, kuriuose gyvename, su mūsų vidinių namų vaizdiniais?
Atsakymus į šiuos klausimus padės rasti knyga „Namų psichologija”. Tai išsami studija, kurioje visiems suprantamai ir kartu giliai apie namus kalbama iš įvairiausių, kartais netgi labai netikėtų perspektyvų. Namai čia – nuolat besikeičiantys, nuostabą keliantys ir kartu labai savi: ne tik prieglobstis, bet ir gyvenimo kūrybos erdvė.
Knyga „Namų psichologija” kaip tik jums, jei:
• kuriate savo namus,
• jaučiate nenumaldomą vaikystės arba tiesiog kitokių namų ilgesį,
• domitės interjero dizainu,
• ieškote savo vietos pasaulyje.
Su daugybės simbolių prasmių paaiškinimais, įkvepiančiais asmeniniais pasakojimais ir gairėmis, kaip kurti tikrai savus namus.
Egidija Šeputytė-Vaitulevičienė – jungiškosios krypties psichologė, seminarų vedėja, daugybės
psichologinių straipsnių autorė. Šiuo metu užsiima privačia psichoterapijos praktika.
Irma Skruibienė – psichologė, C. G. Jungo analitinės psichoterapijos studijų dalyvė, tinklaraščio „Namų terapija” autorė. Nuo 2009 m. gilinasi į psichologinius savų namų kūrimo aspektus, veda šia tema seminarus, taip pat teikia individualias ir porai skirtas konsultacijas.
Autorės meistriškai atveria daugiabriaunį, daugiasluoksnį, gyvą namų pasaulį. Tai kur kas daugiau nei pasakojimas apie namus, interjerus ir eksterjerus. Tai knyga apie mūsų pačių daugiabriauniškumą, daugiasluoksniškumą, apie tai, kaip tikrųjų namų ilgesys, paieškos ir kūryba neišvengiamai susiję su mūsų kelione tikresnės ir visapusiškesnės savirealizacijos link.
Jurgita Misiūnaitė, psichologė-psichoterapeutė, jungiškosios krypties psichoanalitikė