Dr. Verena Breitenbach — Būti moterimi be tabu. Intymusis moters gyvenimas, arba kaip mylėti save

pagal |

Dr. Verena Breitenbach — Būti moterimi be tabu. Intymusis moters gyvenimas, arba kaip mylėti save

Knyga „Būti moterimi be tabu. Intymusis moters gyvenimas, arba kaip mylėti save“ skirta moterims, siekiančioms suprasti savo kūno poreikius ir išsivaduoti iš vidinės graužaties/nepasitenkinimo savo seksualumu. Ginekologė, medicinos mokslų daktarė ir seksologijos ekspertė Verena Breitenbach šią knygą skiria sekso klausimams ir moterų problemoms.

Verena Breitenbach, dirbanti konsultacijose sekso klausimais, bendradarbiaujanti daugelyje žurnalų ir turinti didžiulę darbo patirtį, atsižvelgdama į šiuolaikinį itin pasikeitusį požiūrį į lytinius santykius ir į lyčių vaidmenį apibūdina šią sritį pirmiausia iš psichologinio taško (kaip kalbėti su vyru apie seksą, kuo galima pasidalinti su drauge, o ką reikėtų nutylėti, pavydas, požiūris į vaikus, vyresnio amžiaus žmonių seksas), aptaria moralinius aspektus (sekso vietos – lėktuve, mažam automobilyje ar vis dėlto lovoje, nešvankūs pokalbiai,) gilinasi į fiziologiją (hormonai ir jų poveikis, kodėl geismas teigiamai veikia visą moters organizmą, aptaria ligas ir kaip jas įveikti…).

V. Breitenbach labai gyva, nesudėtinga kalba šneka apie pačias slapčiausias temas pateikdama daug patarimų ir pavyzdžių iš savo praktikos.

Ji kalba ne tik apie erogenines zonas, kvapų vaidmenį, pozas arba G tašką, bet ir apie sadomazochizmą, sekso žaisliukus, svingerių klubus ir nurodo pavojus ir leistinumo zonas. Knyga labai išsami ir nepaprastai įdomi, labai reikalinga.