Brown Dan – Meteoritas

pagal |

Anotacija

Stulbinantis mokslo atradimas. Kvapą gniaužianti apgaulė. Trileris, kokio jums dar neteko skaityti…

Kol naujasis NASA palydovas Arkties ledynuose aptiko giliai įšalusį neįtikėtiną radinį, sėkmės sužadinta agentūra suskato telkti mokslininkus, kurie patvirtintų stulbinantį atradimą – neabejotinus nežemiškos gyvybės egzistavimo įrodymus.

Norėdamas patikrinti Baltuosius rūmus pasiekusią informaciją dėl paslaptingojo radinio, JAV prezidentas skubiai išsiuntė saugumo tarnybos analitikę Rachelę Sikston į Milno ledyną. Stebint susijaudinusiems NASA mokslininkams, nepriklausomiems specialistams, saugumo darbuotojai ir populiariam televizijos žurnalistui Maiklui Tolandui, iš ledo gelmių pamažu buvo iškeltas didžiulis nuostabus meteoritas, kuris netrukus atskleidė visiškai kitokią paslaptį, negu tikėjosi tūkstančius kilometrų iki atšiauriosios Arkties atkeliavę mokslo vyrai.

Šiame įtampos kupiname romane Denas Braunas skaitytoją nukelia į Nacionalinės saugumo tarnybos užkulisius, Arkties ledynus ir Baltųjų rūmų galingųjų kabinetus.
Atsiliepimai

Denas Braunas šioje savo knygoje puikiai kuria įtampą, pateikdamas nešvarius aeronautikos industrijos, kariuomenės ir valstybės šulų žaidimus. Jo atliktas pjūvis atskleidžia kvapą gniaužiantį vaizdą, o visi veikėjų naudojami technologijos stebuklai esti tikri.
* The New York Daily News

Romanas, kurį įmanoma praryti vienu prisėdimu. Braunas savo knygoje „Meteoritas“ dar kartą įrodo esąs tikras meistras, puikiai sugebantis kurti charakterius ir nevedžioti skaitytojo už nosies. Tačiau būkite budrūs: daugelis „Meteorito“ veikėjų iš tiesų visiškai ne tokie, kokie atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tiesą sakant, viskas čia ne taip, kaip atrodo iš pradžių. Neabejotina tik tai, jog Braunas tapo vienu geriausių trilerių kūrėjų. Kitos jo knygos tikrai bus laukiamos su tokiu pat nekantrumu kaip ir ankstesniosios.
* The Book Report

Puikus trileris. Šakotas, tačiau tikroviškas gyvų charakterių siužetas. Žaižaruojanti veiksmo ir intrigos pynė. Sodrus tikrų mokslininkų ir karinių detalių pasakojimas.
* Publishers Weekly

Net ir užkietėję detektyvų skaitytojai nenuspės visų Brauno trilerio vingių ir nuotykių. „Meteoritą“ verta skaityti vien dėl jų ir kruopščiai pateikiamų tikrų duomenų.
* Vince Flynn, rašytojas

D. Braunas visados siekia užgriebti kažką nauja ir nežinoma. Jo „Angelai ir demonai“ vingiavo dviem istorijos – renesanso ir dabartinių laikų – plotmėmis, apimdami astronomiją ir architektūrą. Rašytojas dabar su tokia pat atida ir smalsumu imasi NASA. Braunas geba pateikti mums aibę tikrų duomenų ir kartu neperkrauti savo pasakojimo nereikalingomis detalėmis.
* Booknews, The Poisoned Pen

Įdomi knyga apie politikos vilkduobes, meilę ir žūtbūtinę kovą.
* Wisconsin State Journal

Pavyzdys, kaip reikia palaikyti įtampą. Neatremiamas skaitinys.
* The Washington Post

(Visited 13 times, 1 visits today)