Šis mitybos planas su daugybe konkrečių patarimų tėveliams ir prižiūrintiems kūdikį lyg e-knyga su mitybos planu ir receptais. Spalvinga, konkretu ir lengvai pritaikoma. Kūdikių virškinimo sistema sparčiai keičiasi, taigi pamažu artėjame prie didesnių vaikų mitybos. Nuo ankstesnių etapų skiriasi ir patarimai dėl savarankiškumo bei maisto konsistencijos. Mažylis labai pamažu ruošiamas kramtymo „mokslams“. Įvedamas minkštas pirštukų maistas.
Šis skirtas kūdikiams maždaug 8-10 mėnesių amžiaus kūdikiams. Jūsų mažylis jau turi valgyti kruopas, ankštines ir kitas daržoves, jų mišinius bei mėsą.
Kūdikio primaitinimas kas kelis mėnesius stipriai keičiasi, dėl šios priežasties kiekviename etape yra aktualūs ir naudingi visai kitokie patarimai bei receptai. Todėl visas primaitinimo procesas, pradedant nuo 5 iki 12 mėnesio, yra išsirstytas į keturis etapus. Šis 8-10 mėnesių kūdikio valgiaraštis yra jau trečiasis etapas. Tai reiškia, kad Jūsų mažylis jau turi valgyti kruopas, ankštines ir kitas daržoves, jų mišinius bei mėsą.
Šiuo metu kūdikių virškinimo sistema sparčiai keičiasi, taigi pamažu artėjame prie didesnių vaikų mitybos, keičiasi maisto konsistencija, mažylių savarakiškumas. Vaikas pamažu ruošiamas kramtymo „mokslams“.
Šioje e-knygoje sužinosite:
– apie maitinimo procesą, režimą, reikalingus įrankius;
– kodėl gali mažylis gali atsisakyti valgyti;
– apie naujus produktus, jų įvedimą į mitybos racioną, bei kaip tai gali (ne)įtakoti alergines reakcijas;
– maisto tekstūrą, bei savarankiškumo ugdymą;
– taip pat rasite išsamų trečio primaitinimo etapo mitybos planą, patarimus, kaip jo laikytis ir įgyvendinti;
– ne ką mažiau aktuali bei naudinga principinė maitinimo schema. Ji pateikta lentelės formatu – patogu atsispausdinti ir turėti po ranka;
– galiausiai e-knygoje rasite dviejų savaičių mažylio valgiaraščio pavyzdžius, su pirkinių sąrašu bei receptais.
Į mitybą įvedam šie produktai:
– kiaušiniai;
– žuvis;
– prieskoniai.