Kuksando yra labai senas Rytų mokymas; jis mus pasiekė nepažeistas ir neiškraipytas – toks, kokį jį prieš tūkstančius metų sukūrė Korėjos išminčiai. Autorius sako, kad kuksando yra vienas tobuliausių mokslų žmonijos istorijoje.
Knygą Jin Mokas parašė specialiai Lietuvos skaitytojams. Tokio pobūdžio knyga yra pirmoji ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
„Kuksando ne tik siekia ilgaamžiškumo ir sveikatos – jis ugdo giliai slypinčius žmogaus gebėjimus. Kuksando yra mokymas, kuriame dera žmogaus kūno ir sielos lavinimas, in ir jang teorija, o drauge – natūralūs Gamtos dėsniai. Dėl to kuksando yra vienas tobuliausių mokslų žmonijos istorijoje – parodo ir moko, kaip žmogui tinkamai gyventi Gamtos apsuptyje.“ Meistras JIN MOKAS
Kuksando kelis tūkstantmečius buvo slaptas – Korėjos kalnuose jį praktikavo išmintingiausi žmonės, siekę gyventi ilgai, sveikai ir laimingai. Pirmasis, kuriam prieš penkiasdešimt metų buvo patikėta skleisti kuksando, buvo Jin Moko tėvas – mokytojas, pelnęs didžiojo meistro titulą. Šiandieną pasaulyje yra keli šimtai kuksando meistrų, bet tik aštuoni turi aukščiausią – bopsa – titulą. Tarp jų ir Pasaulio bakdol kuksando federacijos prezidentas meistras Jin Mokas. Šią knygą jis parašė specialiai Lietuvos skaitytojams.
Žmonės gyvena atitolę nuo Gamtos, paskendę godulyje, neigiamų emocijų aistrose, apsupti agonijos iliuzijų ir kategoriškumo. Kuksando praktika užsiimantis žmogus prisipildo teigiamų jausmų, stiprėja fizinė ir emocinė sveikata, tad žmogus savaime pasiekia harmoniją.