Debiutiniame Kristijono Kaikario romano „Nėra vietos dviem“ energingas siužetas vyksta Samujuje, vienoje iš Tailando salų ir jos apylinkėse, kitose salose, paplūdimiuose ir vandenyse.
Du nardytojai, italai Luka ir Ema, dėl nežinomos ir paslaptingos priežasties žūsta šalia Ang Tongo nacionalinio parko pakrantės. Jie norvegės Hildės Asker draugai. Mergina taip pat atvyko pailsėti į Tailandą, bet kelionė prasidėjo su nuotykiais – siaučia audra, lėktuvai vėluoja, lagaminai dingsta. Per priverstinę keliavimo pauzę norvegė susipažįsta su amerikiečiu Nikolu Kempu, kaip ir visi, atvykusiuį Tailandą ieškoti saulės ir vandens.
Atrodo, kad pildosi visos Nikolo svajonės ir atostogos taps ypatingai nuostabios. Bet planai keičiasi – Nikolas įsitraukia į savo naujosios pažįstamos Hildės dingusių draugų paiešką ir beieškodamas aptinka tai, kas Žemėje gali sukelti baisią katastrofą. Kristijono Kaikario romano „Nėra vietos dviem“ siužetas pagrindinį herojų nubloškia net į Kazachstaną. Iš ten Nikolas turi pargabenti į Tailandą kai ką, kas yra pavojingiau už narkotikų kontrabandą.
Romano „Nėra vietos dviem“ skaitytojai vienbalsiai pažymi, kad Kristijonas Kaikaris parašė intriguojančią, greitai skaitomą, egzotikos kvapo ir fantastikos elementų turinčią knygą.
Rolandas Maskoliūnas, fantastikos žinovas ir mokslininkas sako, kad „Nėra vietos dviem“ yra „…intriguojanti, su vėjeliu papasakota istorija, autoriui pasitelkus egzotišką scenografiją. Manau, kad šis nuotykių romanas lengvai galėtų pavirsti ir filmo scenarijumi.“
Influenceris ir tekekomunikacijų ekspertas Liudvikas Andriulis antrina, pavadindamas romaną „Nėra vietos dviem“ pirmu tikru lietuvišku puslapverčiu. Anot L. Andriulo, romano tiesiog neįmanoma atidėti neperskaičius jo viso. Ifluenceris taip pat pažymi, kad Kristijonas Kaikaris rašo apie tai, ką gerai išmano – egzotiškas vietas, nardymą, verslą, politiką ir technologijas. „Nuostabios ir autoriui tikrai gerai pažįstamos veiksmo vietos, nebanalus siužetas, kuriame nardymas, verslas, politika, technologijos ir mistika susipina į vieną greitą ir įtraukiančią istoriją. Neabejoju, kad knygą skaitys ir anglakalbės auditorijos, kurioms šis žanras itin pažįstamas ir patrauklus.”
Apie kelioninę autentiką, perskaičius „Nėra vietos dviem“ kalba ir Žydrė Gavelienė, Lietuvos turizmo rūmų prezidentė ir „Estravel“ vadovė: „Įtraukianti nuotykių kelionė, prasidėjusi nuo paprasto noro pailsėti, pamiršti nenusisekusius santykius, nesėkmingus karjeros pokyčius ir pakeisti aplinką. O pokytis – staigus, dramatiškas, su fantastikos elementais, ateities technologijomis, dideliais pinigais, Tailando grožiu ir Kazachstano įdomybėmis. Kokybiškas tekstas, dinamiški skyriai įsuka taip, lyg keliautum kartu su pagrindiniu knygos herojumi.“
Na, o Arūnas Volungevičius, „Lautra Motors“ pardavimų vadovas ir „Formulės-1“ komentatorius romanui randa dar vieną metaforą – „…puslapiai verčiasi „Formulės-1“ greičiu, o veiksmo ir įvykių tiek, kiek retai būna dramatiškiausiose lenktynėse“.
Aliuzijos į autentiką, ekspertinį žinojimą, lenktynes ir dinamiką nėra atsitiktinės, nes debiutuojantis autorius Kristijonas Kaikaris yra baigęs medicinos studijas Vilniaus universitete, dirbęs žurnalistu, vadovavęs informacinių technologijų ir aviacijos įmonėms, ilgametis „Formulės–1″ komentatorius, automobilių sporto, slidinėjimo ir povandeninio nardymo entuziastas, gyvenęs JAV, Tailande, Vietname ir Kazachstane, prisiekęs keliautojas ir svajotojas – savo turtingą biografiją papildo kaip rašytojas, debiutuojantis su veiksmo trileriu, kupinu kvapą gniaužiančių nuotykių su mistikos ir fantastikos elementais.