Julia Quinn — Jo bučinys

pagal |

Julia Quinn — Jo bučinys

Serija: „Bridgertons #7“.

Hiacinta Bridžerton: jauniausia iš garsiosios Bridžertonų šeimos. Šiek tiek per protinga, pernelyg iškalbinga, nė iš tolo nepanaši į įprastą meilės romano veikėją. Be to, savo nepasitenkinimui ji pamažu įsimyli…

 

Garetą Senklerą. Londone yra nemažai pašėlusių vyrų. Esama ir tokių, kurie vien savo grožiu gali susukti moteriai galvą. Tačiau tik Garetas velnioniškai sėkmingai suderina abi šias savybes. Jis būtų tikras padūkėlis, jei ne…

 

Ledi Denburi – Gareto senelė, Hiacintos vedlė, turinti nuomonę apie viską, ypač apie meilę ir santuoką. Ji nieko taip netrokšta, kaip šventais santuokos saitais sujungti Garetą ir Hiacintą. Laimė, jai padeda…

 

…viena piršliaujanti mamytė, vienas itin globėjiškas brolis, vienas siaubingai prastas styginių kvartetas, vienas (laimė, išgalvotas) pamišęs baronas ir, žinoma, nevalia užmiršti piemenaitės, vienaragio ir Henriko VIII.

 

Visus juos sutiksite įstabiausioje meilės istorijoje…

 

…neprilygstamosios Julios Quinn romane „Jo bučinys“.

 

Visų pamėgtų, bestseleriu tapusių Julios Quinn Bridžertonų kronikų septintoji knyga. Tai Hiacintos Bridžerton istorija – mergina jau suaugusi ir pasiruošusi apversti pasaulį aukštyn kojomis…

 

Visa aukštuomenė sutinka, kad kitos tokios, kaip Hiacinta Bridžerton, nėra. Ji itin protinga, velnioniškai iškalbinga ir, kaip kai kurie tvirtina, geriausia vartojant mažomis dozėmis. Garetas Senkleras laikosi tos pačios nuomonės. Vis dėlto Hiacinta, nors ir erzinanti, užburia jį savo žavesiu.

 

Gareto ir Hiacintos keliai susitinka per kasmetinį – kaip visada, siaubingą – Smaitų ir Smitų miuziklą. Kiekvienas Gareto žodis Hiacintai atrodo lyg iššūkis. Galiausiai ji pasisiūlo padėti jam išspręsti painų reikalą dėl paveldo. Nėrę į paslaptingą Senklerų istoriją abu supranta, kad atsakymai, kurių ieško, glūdi ne praeityje, svarbiausia – jųdviejų santykis, ir kad nėra nieko paprastesnio ir nieko sudėtingesnio už paprastą bučinį.

 

***

 

„Bridžertonai“ – tai aštuonių knygų serija, literatūros pasaulyje pradėjusi regentystės laikotarpio dramų fenomeną. Romanuose autentiškai pavaizduotas XIX amžiaus pradžios Londono aukštuomenės gyvenimas, jo užkulisiai, paliečiamos universalios temos, aktualios ir šių dienų skaitytojui. Kronikų centre – Bridžertonų šeima: aštuoni broliai ir seserys, kurie nuolat ginčijasi, svaidosi kandžiais juokeliais, tačiau vienas kitą beprotiškai myli. Kiekvienam iš jų Julia Quinn skyrė po atskirą knygą. Didžiulės sėkmės sulaukė ir Bridžertonų kronikomis paremtas Netflix serialas.

 

„Kai kuriais atžvilgiais sveikų santykių vaizdavimas literatūroje yra revoliucingiausias dalykas, kokį galite padaryti.“ – Julia Quinn

 

New York Times bestselerių autorė Julia Quinn niekada neatsisako progos paneigti mito, kad protingos moterys neskaito (arba nerašo) meilės romanų. Patikrinę žaidimo „Silpniausia grandis“ archyvą, sužinosite, kad kadaise ji laimėjo 79 tūkst. JAV dolerių. Jai neabejotinai trūko žinių apie beisbolą ir kantri muziką, tačiau ji teisingai atsakė į visus literatūros, istorijos ir geografijos klausimus.

 

Prieš sulaukdama literatūrinės šlovės Julia Quinn svarstė apie teisininkės ir gydytojos karjeras. Galiausiai, rinkdamasi iš dviejų prestižinių medicinos programų, sulaukė žinios, kad vyksta įnirtingos varžytuvės dėl pirmųjų dviejų jos romanų, kuriuos autorė parašė neturėdama didelių ambicijų, tiesiog todėl, kad gali.

 

Harvardo ir Redklifo koledžus baigusi autorė yra viena iš vos šešiolikos Amerikos meilės romanų rašytojų gildijos narių, o jos knygos išverstos į 32 kalbas.

 

„Julia Quinn – istorinio romano meistrė.“ – Entertainment Weekly

 

„Jei niekada neskaitėte romantinių romanų, pradėkite nuo Bridžertonų.“ – Washington Post

 

„Julia Quinn yra tikra šiuolaikinė Džeinė Ostin.“ – Jill Barnett

 

„Quinn yra meistriška pasakotoja. Jos proza veržli ir įtraukianti, ji puikiai kuria nepamirštamus personažus.“ – Publishers Weekly