Pirmą kartą išspausdintas 1905-aisiais, romanas „Linksmybės namai” šokiravo tuometinę visuomenę, atskleisdamas suvaržymus, kuriuos patiria moteris, išdrįsusi pretenduoti į santuokos teikiamas privilegijas neprisiimdama įsipareigojimų.
Lili Bart, graži, sąmojinga ir išprususi mergina, yra mėgstama didelius turtus paveldėjusių aristokratų namuose, jos prielankumo siekia vis didėjantis būrelis nuvorišų. Bet baigiančios trečią dešimtį Lili padėtis darosi nesaugi: kilmingai, tačiau beturtei merginai, turinčiai brangių pomėgių, reikia turtingo vyro, kuris padėtų išsaugoti aukštą padėtį ir suteiktų prabangų gyvenimą, prie kurio ji pripratusi. Daug vyrų jos siekia, vis dėlto kažkas – gal išrankumas, o gal principai, – trukdo išsirinkti tinkamą porą.
„Linksmybės namai” – pasakojimas apie socialinę atskirtį. Šiame kūrinyje E. Wharton atskleidžia savo kaip neprilygstamos pasakotojos talentą, aštrus jos žvilgsnis pastebi žiaurumą, slypintį po nuglaistytu aukštuomenės gyvenimo paviršiumi. Kaip „Nekaltybės amžius” ir „Etanas Fromas”, šis jos kūrinys taip pat yra ekranizuotas.