„Tik nestabdyk manęs!“ – knyga apie „Bentley Continental GT“, „Mazda3“, Galapagų salų vėžlių psichinę sveikatą, „Fiat Panda“, „Lamborghini Gallardo“ ir britų imperijos žlugimą, kvailiausią Dievo kūrinį, „Subaru Forester“ bei daug kitų – ne tik automobilinių – įdomybių. J. Clarksonas žino, kad pasaulyje egzistuoja ne tik automobiliai, ir apie tai rašo automobilių apžvalgose. Nenuorama britas su humoru išsako savo nuomonę įvairiausiais klausimais viską žaismingai susiedamas su keturratėmis transporto priemonėmis. Knygą „Tik nestabdyk manęs!“ sudaro 60 automobilių apžvalgų, kurių ne viena sukėlė audringą visuomenės reakciją.
Niekas apie automobilius – paprastus, nepatrauklius ar egzotiškus, ugnimi alsuojančius ir kvapą gniaužiančius – nerašo taip, kaip J.Clarksonas. Jam nesvarbi kitų nuomonė, reklama: automobilis vertas arba pagyrimo, arba negailestingos kritikos. Ir visai nesvarbu, jei tai „Bentley Continental GT“, kurio „interjerą įrengti galima tik nukirtus du ąžuolus ir papjovus šešiolika karvių“. Svarbiausia, kad visi vertinimai paremti asmenine patirtimi ir nestokoja unikalaus humoro.
Jeremy Clarksonas rašytojo karjerą pradėjo Rotherham Advertiser. Jo straipsniai spausdinami ne viename Didžiosios Britanijos laikraštyje. „Tik nestabdyk manęs!“ – J. Clarksono skilties apie automobilius Sunday Times straipsnių rinkinys – viena iš dvidešimt keturių jo knygų.
Tačiau juodai neapkenčiu ir nepakenčiu tų vairuotojų, kurie A44 greitkeliu juda vos 65 km/h greičiu. Gink Dieve, nemanau, kad reikia juos visus sušaudyti – nevalia atimti kitiems gyvybę. Bet manau, kad privalome turėti teisę juos pakankinti – pavyzdžiui, nupjauti elektriniu pjūklu kojas arba įkišti į užpakalį žarną su suslėgtu oru. Šešiasdešimt penki kilometrai per valandą 1870 metais būtų priimtini, bet tik ne dabar. Jei visas pasaulis taip važinėtų, niekas nieko nenuveiktų.