Kaip viešumoje dalijamės bjauriais jausmais – gėda, neviltimi, liūdesiu, melancholija, pykčiu, pagieža, neapykanta? Kaip jie įsiskverbia į mūsų odą ir kaip su jais susitvarkome? Ką reiškia patirti skirtingus jausmus tikintis, kad jų keliamas triukšmas padės išgirsti mūsų gyvenimus? Šioje sociologo Artūro Tereškino ir menininko Adomo Danusevičiaus knygoje pirmą kartą atvirai įvaizdinama tai, kokį vaidmenį jausmai ir emocijos vaidina viešojoje sferoje. Tai naujas žvilgsnis į emocinę viešojo gyvenimo ekonomiką Lietuvoje.
Artūras Tereškinas – sociologas, kultūros kritikas, rašytojas. Knygų Absonia (1995), Vyrų pasaulis: vyrai ir žaizdos vyriškumas Lietuvoje (2011), Popkultūra: jausmų istorijos, kūniški tekstai (2013), Nesibaigianti vasara: sociologinis romanas apie meilę ir seksą (2017) ir daugelio kitų autorius. Paskutinių metų darbuose daugiausia dėmesio skiria emocijų sociologijos, socialinės klasės tyrimų, lyčių sociologijos ir vyriškumo studijų sritims.
Adomas Danusevičius baigė menų doktorantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje, teorines ir praktines žinias gilino Danijos Karališkojoje menų akademijoje. Nuo debiuto 2008 m. menininko kūryba buvo pastebėta ir įvertinta dailės kritikų, jo darbų įsigijo privatūs Lietuvos ir užsienio kolekcininkai, tarp jų – Lewben Art Foundation ir MO muziejus. Menininkas aktyviai dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje. 2018–2019 m. A. Danusevičius pelnė Bavarijos kultūros ministerijos apdovanojimą su stipendija kurti prestižinėje Internationales Künstlerhaus Villa Concordia menininkų rezidencijoje Bamberge (Vokietija).