Vokiečių autorius Jan Becker knygoje „Tu gali viską, jei to nori. Savihipnozės menas“ paaiškina savihipnozės esmę ir įvairiais pavyzdžiais parodo, kaip ją galima panaudoti darbe, kasdieniniame gyvenime ar sporte. Savihipnozė pravers ir patiriant stresą, meilės kančias, nemigą, depresiją, taip pat tiems, kurie negali susikaupti, nori atsikratyti erzinančių įpročių ar įveikti iššūkiu tapusius projektus.
Autorius teigia, kad naudodamiesi jo siūlomomis efektyviomis priemonėmis, galite suimti gyvenimą į savo rankas ir pagaliau išspręsti tai, ko anksčiau bijojote ar, kas kėlė didžiulį nerimą. Knygoje „Tu gali viską, jei to nori. Savihipnozės menas“ gausu ne tik teorijos bei pavyzdžių, bet ir praktinių pratimų, kuriuos galėsite taikyti iš karto.
Vokiečių autorius veda hipnoterapijos mokymus, seminarus, dalyvauja įvairiose televizijos laidose ir demonstruoja beribes žmogaus galimybes. Jis teigia, kad užtenka tik tikėti savimi. Daugelis mūsų mieliau renkasi liūdėti dėl nesėkmių ir graužtis dėl kiekvienos gyvenimo kliūties, tačiau šią energiją galima išnaudoti ir savo minčių pokyčiams. Pakeitę mąstymą galime įgyvendinti viską, ko trokštame.
Knyga – puiki proga susipažinti su autoriaus patirtimi. Jan Becker pradeda nuo pagrindų, supažindina su savihipnozės sąvoka, jos galimybėmis ir skeptikams įrodo, kad viskas yra kur kas paprasčiau, nei atrodo. Skaitytojai sužinos, kaip save užhipnozituoti per akimirką ir kam to reikia. Autorius teigia, kad dažnai mūsų gyvenimo sprendimus valdo pasąmonė, todėl verta perimti kontrolę.
Norite įgyti pasitikėjimo savimi? Iš savo gyvenimo išguiti blogus įpročius ir sukurti naujų? O ką pasakytumėt sužinoję, kad savihipnozė gali padėti įveikti jūsų baimes, grąžinti gerą miegą bei suteikti drąsos rimties pokyčiams? Vilioja? Siūlome knygą „Tu gali viską, jei to nori. Savihipnozės menas“ įsigyti internetu ir išbandyti siūlomas metodikas.
Jan Becker – mokymų organizatorius, knygų autorius, garsus hipnozės meistras. Savo svetainėje jis rašo, kad būdamas dvylikos metų patyrė didžiulę krizę ir nebegalėjo lankyti mokyklos bei dalyvauti socialiniame gyvenime. Pamažu nusiraminimą jis rado knygose ir hipnozėje, kuri padėjo išsikapstyti iš duobės. Iš to kilo autoriaus aistra stebinti ir įkvėpti žmones bei jiems parodyti, kad viskas yra įmanoma.