Robert T. Kiyosaki & Sharon L. Lechter — Turtingas vaikas – protingas vaikas

pagal |

Robert T. Kiyosaki & Sharon L. Lechter — Turtingas vaikas - protingas vaikas

Serija: „Rich Dad #4“.

Knyga „TURTINGAS VAIKAS – protingas vaikas” skirta tėvams, kurie vertina išsilavinimą, trokšta duoti savo vaikams tvirtus finansinius ir akademinius pradmenis ir yra pasiryžę įgyvendinti šiuos troškimus. Geras išsilavinimas ypatingos svarbos įgavo informacijos amžiuje. Tačiau šiuolaikinė švietimo sistema nepajėgi suteikti jūsų vaikui visos būtinos informacijos. Knygos „TURTINGAS VAIKAS – protingas vaikas” tikslas yra pagelbėti tėvams, norintiems išmokyti savo vaiką praktinių dalykų apie pinigus, suteikti tų įkvepiančių žinių, kurias Robertui perteikė jo turtingasis tėtis. Šioje knygoje siūloma keletas patarimų, kaip pažadinti jūsų vaiko troškimą mokytis, pritaikant tuos būdus, kuriais naudojosi protingasis tėtis. Jam pavyko įtikinti Robertą baigti mokyklą, nors šis ne kartą namo parnešdavo blogus pažymius ir ruošėsi mesti mokslus. Ši knyga atvers duris į tai, ko jūs net neįsivaizdavote esant, ir padės perduoti jūsų vaikui sugebėjimus ir žinias, kuriomis jis galės naudotis visą savo gyvenimą.

„TURTINGAS VAIKAS – protingas vaikas” atsakys jums, ar mokykla parengia jūsų vaiką gyvenimui šiame pasaulyje.
Ar jūs kada nors savęs klausėte:
• Ar mokykla moko mano vaiką finansiškai išgyventi ir klestėti šiandienos ir rytdienos pasaulyje?
• Ką daryti, jeigu mano vaikui nepatinka mokytis, jeigu jis parneša namo blogus pažymius arba jam sunku mokytis ir jis ketina mesti mokslus?
• Kaip pasiekti tai, kad mano vaikas gautų būtinus įgūdžius ir išgyventų šiuolaikiniame pasaulyje?

„Jūs davėte savo vaikams gyvybę, juos maitinate ir mylite, bet ar juos suprantate? Knyga „TURTINGAS VAIKAS – protingas vaikas” atskleis vaiko mąstysenos niuansus ir geriausius mokymosi būdus. Įgiję šių žinių, jūs pagelbėsite savo vaikui gyventi visavertį gyvenimą.”
Šeron L. Lechter,
investuotoja, verslininkė, valstybės finansų ekspertė