Henrik Fexeus — Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus

pagal |

Henrik Fexeus — Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus

Švedų autoriaus Henrik Fexeus knyga „Minčių skaitymo menas“ – puikus vadovas, padėsiantis jums išmokti pažinti kitus žmones. Psichologinės įtaigos, nežodinio bendravimo ir kūno kalbos įgūdžiai be galo svarbūs tokiam pažinimo procesui. Jų įgiję galėsite ne tik atskleisti, ką žmogus jaučia ar galvoja, bet netgi pakreipti jo mintis ir nuomonę pageidaujama linkme.

Henrik Fexeus požiūris į minčių skaitymą naujas ir praktiškas. Jis jums be galo pravers kasdienybėje: ieškant darbo, einant į pirmąjį pasimatymą ar pristatant naują idėją viršininkui – visada, kuomet norėsite pasirodyti įspūdingai ar padaryti įtaką.

Dažnai laikysena, balso tonas, tempas, žvilgsniai ir rankų judesiai pasako apie žmogaus jausmus daug daugiau nei žodžiai. Kurie, beje, ne visada būna teisingi. Knygos „Minčių skaitymo menas“ autorius mus moko, kaip išsiaiškinti šiuos slaptus pranešimus.

Ar žinote, kad:
Tam, kuris meluoja, būdingi nesąmoningi rankų judesiai, bet nebūtinai klajojantis žvilgsnis.
Padidėję pašnekovo vyzdžiai gali būti susidomėjimo ženklas.
Norint nuslėpti tikrus jausmus, įprasta apsimesti nustebusiam.
Kartais flirtuojame patys to nežinodami.
Švytuoklė gali atskleisti mūsų mintis.
Filosofas Renė Dekartas klydo. Siaubingai.

Apie autorių

Henrik Fexeus gimė 1971 m. ir buvo gana sunkus bei išskirtinis vaikas. Dar besimokydamas pradinėje mokykloje ėmė domėtis magija. Paauglystėje Henrik įsivaizdavo, jog magija – tai kažkas panašaus į pasąmonės įtaką, bandymą valdyti kitų žmonių tikėjimą ir veiksmus.

Henrik Fexeus studijavo bendravimo būdus ir psichinius įgūdžius, tokius kaip NLP (neurolingvistinis programavimas), hipnozė, vaidyba, magija ir psichologija, analizavo žiniasklaidos ir reklamos įtaką.

Šiandien Henrik Fexeus yra vienas populiariausių savo srities dėstytojų ir daugelio knygų autorius. Kaip psichologijos iliuzionistas ir minčių skaitytojas, jis turi didelę auditoriją gerbėjų ir klausytojų.

Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus

Henrikas Fexeus, žinomas Švedijos lektorius, vienas geriausių kūno kalbos žinovų visame pasaulyje, dalinasi savo ilgamete patirtimi, kaip išmokti skaityti kitų žmonių mintis, kokie yra bendravimo būdai, o patarimus iliustruoja praktiniais pavyzdžiais ir situacijomis.
Knygoje „Minčių skaitymo menas“ rasite įžvalgų, kaip geriau suprasti kitų žmonių mintis ir jausmus bei kaip sužinoti, ką iš tiesų jie galvoja. Žmonių laikysena, kalbėjimo tonas, eisenos tempas, žvilgsniai, rankų ir kojų judesiai ir kiti signalai byloja apie asmens savijautą bei neretai perduoda visai ką kita, nei tai, kas pasakoma žodžiais. Išmokę pastebėti ir suprasti tokius signalus, galime sužinoti, ką žmogus iš tiesų galvoja.
• Patobulinkite savo bendravimo įgūdžius.
• Sužinokite, kaip galite padaryti didesnį įspūdį ir paveikti kitus.
• Išmokite pastebėti ženklus, kai kiti meluoja.
• Sužinokite, kaip elgtis, kad kiti išgirstų ir patikėtų jūsų idėjomis.
• Pastebėkite subtilius neverbalinius signalus, sužinokite, ką jie reiškia.

Pasaulinis bestseleris „Minčių skaitymo menas“ padės jums išmokti pažinti kitus žmones, pakreipti jų mintis ir nuomonę sau palankia kryptimi. – dėsim kaip šūkį, pažiūrėkime kaip susidėlios su dizainu.