Henrik Fexeus — Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas

pagal |

Henrik Fexeus — Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas

Išsamus asmenybės tobulinimo kursas

Ši knyga – tai proto akrobatika. Jos pradžia – tai pabaiga, ir atvirkščiai. Netikėta? Taip, pripažintas minčių skaitytojas ir psichologinės manipuliacijos žinovas Henrikas Feksėjus mėgsta stebinti. Nepaisant solidžios knygos apimties, jos skaitymas – tarsi šuolis tramplinu į mažai ištyrinėtas proto gelmes. Autorius įtaigiai demonstruoja, kokios elastingos žmogaus smegenys ir kokių fantastiškų rezultatų galime pasiekti padedami paprasčiausių treniruočių.

TAD:

Įjunkite savo kūrybingumą.

Išsiugdykite ypatingą atmintį.

Išmokite greičiau priimti sprendimus.

Atsikratykite streso ir nerimo.

Programuokite savo mintis.

Patobulinkite socialinius įgūdžius.

Išmokite greičiau skaityti.

Nuostabus protas padės jums atidžiau pažvelgti į save. Veiksmingi ir gana paprasti pratimai paskatins sutelkti savo protinius gebėjimus – pamažu pastebėsite, kad nėra nieko neįmanoma.

Sužinokite, kaip tapti savimi. Tik dar geresniu.

Henrikas Feksėjus (Henrik Fexeus), žinomas švedų manipuliavimo meno ekspertas, sulaukė skaitytojų pripažinimo pasirodžius debiutinei knygai „Minčių skaitymo menas“ (Alma littera, 2011). Pasisekimo sulaukė ir kitos jo knygos – „Viliojimo menas“ (Alma littera, 2012) ir „Elkis taip, kaip aš noriu“ (Alma littera, 2013). Šįkart jis žvilgsnį nukreipia į mūsų mąstymą ir gebėjimus teigdamas, kad galime patobulinti savo mąstymą ir išmokti technikų, praturtinsiančių gyvenimą.