Gary Keller & Jay Papasan — Tik vienas dalykas

pagal |

Gary Keller & Jay Papasan — Tik vienas dalykas

„Tik V1ENAS DALYKAS“ pasirodė daugiau nei 400 nacionalinių perkamiausių sąrašuose, įskaitant „Wall Street Journal“, „NewYork Times“ ir „USA Today“. Ji laimejo 12 knygų apdovanojimų, buvo išversta į 30 kalbų, buvo tarp top 5 geriausių verslo knygų „Hudson’s Booksellers“ 2013 metais ir tarp top 30 geriausių verslo knygų „Executive Book“ saraše 2013 metais. Itraukta į top 100 geriausių visų laikų verslo knygų Goodreads sarašą. Jau dabar šios knygos parduota virš 1.5 milijono egzempliorių.

Knygoje pristatoma paprasta bei labai veiksminga koncepcija, kaip sutelkti dėmesį ir pastangas į tai, kas svarbiausia Jūsų asmeniniame ir darbiniame gyvenime. Ši metodika padeda įmonių darbuotojams būti produktyvesniais grupėse, mokymuose. Pardavimų komandoms – padidinti pardavimus. Sutelkdami savo energija į vieną (svarbiausią) dalyką konkrečiu metu, žmonės gyvena pilnavertį bei prasmingą gyvenimą, kildami karjeros laiptais, stiprindami savo finansus, mesdami svorį ir gerindami savijautą, siekdami savo svajonių ir puoselėdami stipresnį ryši santuokoje bei stiprindami asmeninius santykius.

G. Keller, J. Papasan knygoje “Tik Vienas Dalykas” sužinosite, kaip:

– nepasimesti chaose;
– pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką;
– įgauti pagreitį link savo tikslo;
– sumažinti stresą;
– siekti labai didelių tikslų;
– atstatyti savo energiją;
– nepamesti kelio dėl takelio;
– aiškiai žinoti, kas svarbu Jums.

„Ši knyga į mano rankas pakliuvo prieš porq metų. Kadangi esu skaitymo fanatas, tai knygų apie verslą, efektyvumą ar vadovavimą perskaitau labai daug. Tačiau ši knyga padarė labai didelį įspūdį. Mano kasdieninė profesinė veikla – organizacijų efektyvumo didinimas diegiant Apribojimų Teorijos (TOC) bei lieknos gamybos (LEAN) metodikas. Aš kartu su savo kolegomis padedame įmonės ir viešojo sektoriaus organizacijoms sukoncentruoti savo darbuotojų tobulinimo pastangas į keletą svarbiausių vietų ir pasiekti įspūdingų rezultatų.
Knygoje „Tik VIENAS dalykas” autoriai Gary Keller ir Jay Papasan labai paprastai ir vaizdžiai pristato kaip tuos pačius pastangų koncentravimo principus kiekvienas gali pritaikyti savo gyvenime siekdamas įspūdingų rezultatų bei gyvenimo pilnatvės. Autoriai remdamiesi naujausiais psichologijos, neurologijos, sociologijos mokslų tyrimais bei atradimais paneigia daugelį j kasdienybę įaugusių mitų – kad viskas yra vienodai svarbu ar kad sėkmei reikia daug valios pastangų. Tikėjimas šiais bei kitais mitais trukdo pasiekti gyvenimo tikslų. Juk ne veltui Mark Tvvain sakė, kad daugiau žalos padaro ne nežinojimas, tikėjimas klaidingais įsitikinimais. Knygoje rasite ne tik patarimus ką nustoti daryti, bet ir ką pakeisti savo kasdienybėje, kad pasiekti įspūdingų rezultatų.
Tačiau nereikia tikėtis, kad „paprasta tiesa” bus lengva. Jeigu Jūs nebijote Didelių tikslų bei norite pasiekti įspūdingų rezultatų, tuomet Jūs ne tik privalote perskaityti šią knygą, bet ir imtis knygoje pateiktų pokyčių. Ir Jūs nustebsite, kaip greit ir reikšmingai pasikeis Jūsų gyvenimas.”

Nerius Jasinavičius, UAB „TOC sprendimai” vadovas, TOC ir LEAN ekspertas

TURINYS

1. VIENAS DALYKAS 7
2. DOMINO EFEKTAS 11
3. SĖKMĖ PALIEKA PĖDSAKUS 15

1 DALIS

MELAS
JIS MUS KLAIDINA IR NUVEDA ŠUNKELIAIS 23

4. VISKAS YRA VIENODAI SVARBU 29
5. DAUGIAVEIKA 39
6. DISCIPLINUOTAS GYVENIMO BŪDAS 49
7. „PAGAL PAREIKALAVIMĄ” PASITELKIAMA VALIA 55
8. SUBALANSUOTAS GYVENIMAS 65
9. JEI DIDELIS, TAI – BLOGAS 77

2 DALIS

TIESA
PAPRASTAS KELIAS PRODUKTYVUMO LINK 87

10. SUKONCENTRUOJANTIS KLAUSIMAS 93
11. SĖKMĘ LEMIANTIS jPROTIS 101
12. KELIAS PUIKIŲ ATSAKYMŲ LINK 109

3 DALIS

ĮSPŪDINGI REZULTATAI
IŠLAISVINANT GALIMYBES SAVYJE 119

13. TURĖKITE GYVENIME TIKSLĄ 125
14. GYVENKITE PAGAL PRIORITETĄ 135
15. GYVENKITE DĖL PRODUKTYVUMO 143
16. TRYS ĮSIPAREIGOJIMAI 159
17. KETURI „VAGYS” 173
18. KELIONĖ 189
VIENO DALYKO TAIKYMAS PRAKTIŠKAI 197
APIE TYRIMĄ 203
PADĖKA 205
APIE AUTORIUS 209