Agnė Jagelavičiūtė — Mažos nuodėmės taisyklė: kaip valgyti viską ir nestorėti

pagal |

Agnė Jagelavičiūtė — Mažos nuodėmės taisyklė: kaip valgyti viską ir nestorėti

Porą pastarųjų metų, o po nėštumo nuolat, PM atsakinėdavau į tą, tikrai banalų, bet ir kasdieniškai svarbų klausimą apie svorį. Tiesiog, žinute ar laišku neįmanoma papasakoti, ką tu darai, kad kontroliuoti svorį tau tampa vis paprasčiau.
Atkentėjusi metų metus tos nelygios kovos su „jojo“ aš pagaliau radau savo būdą, kurį ir aprašau knygoje „Mažos nuodėmės taisyklė“. Jei trumpai, ji reikštų: KAD BŪTUM LIEKNA, TURI VALGYTI PYRAGĖLIUS IR MAJONEZĄ.
Ir aš tai pritaikiau ant savęs. O rezultatai tokie, kokie yra.
Kadangi nesu dietologė, prie manęs knygoje pakviečiau prisijungti ir mitybos specialistę Vaidą Kurpienę, kuri pakomentavo mano metodus.
Mane pažįstate. Dariau viską, kad knygą būtų įdomu skaityti ir be receptų. Knygoje esu tikra, nevynioju į vatą. Labiau už viską noriu įkvėpti moteris susikurti savo metodą. Nes gyvenimas per trumpas, kad nugyventum jį svetimam kūne. Kai ką, mielos moterys, šitame gyvenime reikia daryti ir DĖL SAVĘS!

Agnė Jagelavičiūtė

„Mažos nuodėmės taisyklė“ – naujausia Agnės Jagelavičiūtės receptų knyga.

Viena stilingiausių šio dešimtmečio Lietuvos moterų Agnė Jagelavičiūtė ne visuomet buvo puikios figūros. Sunkiai atsikračiusi antsvorio ji ne vienus metus ieškojo būdų, kaip galėtų atsiduoti savo aistrai gaminti ir skaniai valgyti, bet nepriaugti nereikalingų kilogramų. Taip atrado savo „mažos nuodėmės“ taisyklę, išmoko patenkinti ir protą, ir skrandį.

Knygoje „Mažos nuodėmės taisyklė“ – Agnės patarimai, kaip valgyti viską, bet – nestorėti, daugiau nei šimtas lengvai paruošiamų patiekalų receptų ir mitybos specialistės komentarai.

(Visited 19 times, 1 visits today)