Agnė Jagelavičiūtė — Tu turi ką apsirengti

pagal |

Agnė Jagelavičiūtė — Tu turi ką apsirengti

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė nebijo drąsiai išsakyti savo nuomonę ir tvirtai laikosi savo principų. Jei jūsų spinta lūžta nuo rūbų, o vis tiek atrodo, kad neturite kuo apsirengti, knyga „Tu turi ką apsirengti: garsiausia šalies stilistė atskleidžia savo stiliaus paslaptis“ padės jums – ji ne tik pakvies sužinoti, į kurią pusę pučia mados vėjas, bet ir papasakos, kaip atrasti ir sukurti unikalų, savitą, tik jums tinkantį stilių.

Mados knyga privalo turėti konkrečią vienijančią idėją. Šios knygos tikslas – surasti stilių, kuris tiktų būtent Jums. Tad jei siekiate pakylėtai diskutuoti apie madą, sužinoti jos kūrėjų istorijas ir šiuolaikinės mados tendencijas – „Tu turi ką apsirengti“ parašyta ne jums. Bet jei, kaip ir autorė, esate įsitikinusi, kad stilius kur kas svarbiau už madą, jos puslapiai skirti jums. Juose – per šimtmečius ar net tūkstantmečius žmonių sugalvotos stiliaus taisyklės, kurias autorė įvertina kritiškai ir padeda atsirinkti svarbiausias. „Tu turi ką apsirengti“ – tai tarsi gairės, kaip sutvarkyti savo drabužinę ir rasti tinkamus akcentus.

Agnė Jagelavičiūtė tikina per ilgą profesinę patirtį supratusi, apie ką iš tiesų verta kalbėti. Šiandien jautrumas stiliui yra jos kraujyje, tačiau šis estetikos ir harmonijos pojūtis buvo tobulinamas ne vienerius metus. Ne visos stiliaus paslaptys lengvai įkandamos. Sužinokite, kaip nepirkti nereikalingų, laikiną susižavėjimą keliančių apdarų, ką ir su kuo derinti, kaip pamatyti tai, kas jums ne tik patinka, bet ir tikrai tinka. O taip pat skaitykite apie dar kai kurias moters gyvenimo detales: plastines operacijas, tatuiruotes ir kitas pikantiškas smulkmenas.

Agnė Jagelavičiūtė – stilistė, kostiumų dailininkė, stiliaus konsultacijų portalo „StiliuSOS“ įkūrėja, mados ir grožio žurnalo „L’Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė. Moteris patenka tarp įtakingiausių šalies nuomonės formuotojų ir populiariausių socialinių tinklų asmenybių. Kūrybiškiausių idėjų pasaulyje gyvenanti moteris stengiasi, kad kiekviena iš jų kuo greičiau virstų įgyvendintu projektu.

(Visited 82 times, 1 visits today)