Viktoras Suvorovas — Kuzkina mat

pagal |

Viktoras Suvorovas — Kuzkina mat

Naujoji garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga parašyta tęsiant geriausias populiariųjų knygų „Ledlaužis” ir „Akvariumas” tradicijas — tai milžiniška istorinė XX a. šeštojo dešimtmečio pabaigos-septintojo dešimtmečio pradžios įvykių rekonstrukcija, kai SSRS ir JAV priešprieša atvedė žmoniją prie Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, per plauką nuo globalinės branduolinės katastrofos pražūties.

Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus tų laikų faktus ir įvykius į vientisą mozaiką, autorius pasakoja apie tikrąsias Berlyno ir Karibų krizių priežastis, nutylimas oficialiosios propagandos, politikų ir istorikų tiek Rusijoje, tiek ir užsienyje. Šie įvykiai tapo XX a. antrosios pusės kulminacija ir nulėmė istorinį Sovietų Sąjungos bei komunistinės ideologijos likimą.

„Kuzkina mat: Didžiojo dešimtmečio kronika” — nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinius įvaizdžius ir mitus apie XX a. vidurio svarbiausių įvykių varomąsias jėgas ir priežastis. Tai knyga apie politines intrigas ir kovą dėl valdžios SSRS vadovybės viduje, apie dviejų didžiųjų valstybių ir jų specialiųjų tarnybų priešpriešą, apie slaptas žvalgybines operacijas ir apie žmones, stūmusius žmoniją į pražūtį ir ją gelbėjusius.

(Visited 19 times, 1 visits today)