Samael Aun Weor — Tobula santuoka

pagal |

Samael Aun Weor — Tobula santuoka

Šedevras, pavadinimu „TOBULA SANTUOKA“, visada buvo ideologinis Vidinio Darbo pagrindas, kurį kiekvienas žmogus turi atlikti su savimi. Neabejotinai visa žmonija yra kilusi iš senųjų Lemūrijos porų, kurios krikščioniškoje Biblijoje yra susintetintos Adomo ir Ievos.

 

Tu porų angeliškasis nuopuolis Žemiškajame Rojuje arba Lemūrije buvo priežastis, kuri sąlygojo visų dieviškųjų galių praradimą žmogiškajame tvarinyje ir rezultate gyvuliškojo „Aš“ gimimą, kuris bėgant amžiams sustiprėjo kiekvieno mūsų viduje.

 

Psichologinis „Aš“ yra gordijaus mazgas, kurį kiekvienas žmogus turi išpainioti, kad galėtų grįžti į Tėvo Karalystę, į Prarastą Rojų arba, kitaip tariant, į Sąmonės Karalystę.

 

Šiame traktate skaitytojas be jokių sunkumų ras visus tiesos ieškotojų tykančių pavojų paaiškinimus ir įvairius modus operandi, kad kiekvienas iš mūsų galėtų kristalizuoti viduje tai, kas yra vadinama Siela.

 

Niekada anksčiau ezoterizmo pasaulyje nebuvo parašyta tokio aiškumo, tikslumo ir unikalumo knyga apie darbą su mūsų psichologija ir apie skirtingus mūsų energijos tipus su tikslu paskleisti šviesą mūsų vidinėje tamsoje.

 

Galime sakyti, kad „TOBULA SANTUOKA“ yra klasikinis gnostikų kūrinys. Tai itin revoliucinis kūrinys pateiktas ypač paprastai ir suprantamai, todėl yra prieinamas žmogiškajam suvokimui iš bet kurio socialinio sluoksnio.

 

Gnostikai, su tikru atsidavimu, instinktu bei kritiniu talentu, puikiai žino, kad šiame traktate yra Vandenio Eros Avataro žodis, atskleistas žmonijai su aiškiu tikslu ją išpirkti, ne teorijų pagrindu, bet pasitelkiant labai stiprius argumentus doktrinos tema ir, negana to, pastaruosius lydinčio praktikų sąrašo, leidžiančio skaitytojui patikrinti kiekvieną šių auksinių puslapių pastraipą.

 

Gerbiamo Meistro Samael Aun Weor pastangos nenuėjo veltui, nes, atskleidęs aukščiausius Sąmonės pabudinimo raktus, pasiekė tikslą, kad bent jau šioks toks procentas žmonijos atvertų akis šviesai ir šiandien šis žmogiškasis procentas kovoja penkiuose mūsų pasaulio žemynuose, stengdamasis perduoti šio darbo didybę, kad visi tie, kurie nori pamatyti ir iš¬irsti galėtų tai padaryti ir pasiekti.

 

Trumpai tariant, „TOBULA SANTUOKA“ yra auentiško ezoterizmo non plus ultra.