Ryan Holiday — Vidinė tyla yra raktas

pagal |

Ryan Holiday — Vidinė tyla yra raktas

Išlieku ramus, kai pasaulis sukasi aplink. Veikiu be įtūžio. Girdžiu tik tai, ką reikia. Turiu išorinę ir vidinę ramybę.

 

Ištarkite šiuos žodžius garsiai. Ar galite šiais žodžiais apibūdinti save? Kaip pasikeistų jūsų pasaulis ir jūs, jei to pasiektumėt? Kokios būtų jūsų mintys, jausmai ir veiksmai, jei visų jų pradžios taškas būtų ramus būvis?

 

Visos filosofijos mokyklos ir religijos kalba apie ramybę, kaip aukščiausią gėrį ir raktą į laimingą gyvenimą. Jeigu tai taip svarbu visiems senovės išminčiams, kodėl tuo neturėtų pasidomėti kiekvienas, norintis siekti kokybiškesnės kasdienybės?

 

Vidinė tyla, ramybė yra kiekvieno iš mūsų prigimtinė savybė, tačiau ją pasiekti nėra lengva. Ryan Holiday audioknygoje „Vidinė tyla yra raktas“ atskleidžia, kaip pasiekti ir pasinaudoti prigimtine vidine ramybe, kaip ugdyti ir atnaujinti ryšį su ja. Šiuolaikiniame triukšmingame pasaulyje ši savybė beveik išnyko, nors iš tikrųjų ji būtina lyg oras. Autorius pristato strategijas, kuriomis pasinaudoję, surasite viduje slypinčią ramybę ir ja pasinaudosite. Strategijos papildomos istorijomis apie vyrus ir moteris, kurie, kaip ir jūs, siekė rasti kelią triukšmingame, atsakomybių pilname pasaulyje ir rado pasinaudodami vidinės tylos galia.

 

Ši audioknyga tai raktas į aiškų mąstymą; galimybę matyti visą šachmatų lentą; gebėjimą priimti sunkius sprendimus; savo emocijų valdymą; gebėjimą nustatyti tinkamus tikslus; įtemptų situacijų valdymą; santykių išlaikymą; gerų įpročių ugdymą; produktyvumą; puikių fizinių savybių užtikrinimą; pilnatvės jausmą; juoką ir džiaugsmą. Sąrašą būtų galima tęsti, bet naudingiau bus, jei išklausę ir pritaikę šią audioknygą praktiškai, jį pratęsite patys.

 

Vidinės tylos formulė: Mano protas tuščias. Širdis pilna. Kūnas užimtas. Kiekvienam, norinčiam ją įgyvendinti savo gyvenime, žingsnis po žingsnio padės Ryan Holiday audioknyga „Vidinė tyla yra raktas“.

 

Audioteka.lt galite rasti ir kitas Ryan Holiday audioknygas: „Kliūtis paversk galimybėmis“ ir „Skaitmeninė rinkodara“.