Omraam Mikhaël Aïvanhov — Eikite ir telydi jus šviesa

pagal |

Omraam Mikhaël Aïvanhov — Eikite ir telydi jus šviesa

Izvoro raštų rinkinys Nr. 244

 

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaëlis Aïvanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias O. M. Aïvanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.

 

Knygoje „Eikite ir telydi Jus šviesa“ Omraamas Mikhaëlis Aïvanhovas kalba apie įvairius Įšventintųjų mokymo aspektus. Jis sako: „Klausimai, kurie mums kyla, visada liks tokie patys: mes turime suprasti, kokie esame žmonės, turime rasti gyvenimo prasmę, įveikti kliūtis, kurių apstu mūsų kelyje. Taigi nesitikėkite, kad kalbėsiu apie ką nors kita. Mūsų dvasinis tobulėjimas, patiriami sunkumai, kelias, kurį turime nueiti, ir patarimai, kaip dera keliauti, – štai tos amžinos temos, prie kurių nuolat grįšiu.”

 

Praeities jau nėra, ateitis dar neatėjo. Jums priklauso tik dabartis, kurią savo rankose galite lipdyti, kaip norite. Tam turite minutę, valandą ar ištisą dieną ir tai yra jūsų tikrasis turtas! …

 

Jūsų būsima laimė priklauso tik nuo jūsų triūso, nuo jūsų pastangų. Būtent dėl šių pastangų jūsų laukia daugybė palaiminimų. Nieko daugiau negaliu pasakyti. Eikite toliau šviesos keliu. Kas laukia šio kelio pabaigoje? Pamatysite, kai ateisite. Pamatysite ir liksite apstulbę!

 

– Omraam Mikhaël Aïvanhov