Nicholas Sparks — Pažvelk į mane

pagal |

Nicholas Sparks — Pažvelk į mane

Pagrindiniai knygos veikėjai – Kolinas Hankokas, pasiryžęs pradėti naują gyvenimą, ir Marija Sančes, sėkminga advokatė, bėganti nuo tamsios praeities. Atrodytų viskas aišku: jie susitiks ir įsimylės, tačiau knyga „Pažvelk į mane“ siūlo daug daugiau intrigų ir netikėtų siužeto posūkių, nei daugelis kitų autoriaus romanų.

 

Kolino Hankoko praeitis ne pati gražiausia. Jis buvo linkęs į smurtą, įsiveldavo į muštynes, turėjo problemų su teisėsauga. Sulaukęs dvidešimt aštuonerių jis pradėjo tašką. Įstojo mokytis koledže, ruošiasi tapti mokytoju, dirba barmenu, sąžiningai laikosi lygtinio paleidimo sąlygų ir vengia pavojingų situacijų.

 

Marija – Meksikos imigrantų dukra. Ji sunkiai dirbo, kad atsidurtų ten, kur šiandien yra. Gavusi teisinį išsilavinimą jauna moteris bando įsilieti į Vilmingtono advokatų kontorą. Mariją ir Koliną suveda netikėtai sugedęs automobilis ir pamažu jaunuoliai susidraugauja bei pajunta artimą ryšį. Tačiau scenoje pasirodo pavojingas persekiotojas, kuris apkartina Marijos gyvenimą ir poros santykius.

 

Praeitis kelia pavojų, o Kolinas pasiruošęs rizikuoti savo nauju gyvenimu, kad išgelbėtų mylimąją.