Neringa Vaitkutė — Titnago plunksna

pagal |

Neringa Vaitkutė — Titnago plunksna

Serija: „Vaivorykščių arkos #2“.

– Kaip gerai, kad esi čia… – sumurmėjo Ida, apkabindama šiltą Pūkio kaklą… Ji vėl paniro į sapną, prigludusi prie aksominio juodojo žvėries kailio. O šis dar ilgai žiūrėjo į visus miegančius vaikus geltonomis graudulio ir apgailestavimo sklidinomis akimis…

Kol pasaulis snaudžia po sniego paklodėmis, o skraidantis burlaivis, apgaubtas minkštomis baltomis pusnimis, ilsisi ant Vėjo kalvų, kviečiu jus į naują kelionę. Čia bus visko, ko tik geidžia smalsuoliai ir smalsutės. Nuotykių. Paslapčių. Draugystės ir pavojų. Stebuklingų vietų, kurias tikrai norėsite aplankyti. Nesvarbu, ar keliavote kartu, kai skraidinau jus tarp vaivorykščių arkų. Jei iki šiol nebuvote sutikę Rudžio, Idos ir Dudsio, esu tikra – apsidžiaugsite šia pažintim. Ir tikriausiai tai bus naujos, tvirtos draugystės pradžia.

Antroje lietuvių rašytojos Neringos Vaitkutės trilogijos dalyje skrajūnas Rudis, kurmius Dudsis, nuotykiautoja Ida ir jos pusbrolis ieškikas Nunis vėl patenka į nuotykių sūkurį. Šįkart į draugystės ir drąsos išbandymų kelionę juos pastūmėja titnago plunksna. Netikėtai atsiradusi Idos namuose, ji sujaukia ramų vaikų gyvenimą. Ant ledo lyties perplaukę Okeaną, vaikai atsiduria Neatrastose žemėse. Lydimi naujų draugų – linksmuolio šunino Mazgio, paslaptingo žvėries Pūkio ir žvitriosios pasiutėlės Vejisos – jie ieško Prarajos labirinto. Ten, prie Sapnų pasaulio vartų, bus išspręstos mįslės, nuo kurių priklausys ne tik knygos herojų, bet ir visų Neatrastųjų žemių likimas.

Trilogiją sudaro „Vaivokykščių arkos“, „Titnago plunksna“ ir „Šnabždesiai bedugnėje“.

(Visited 1 times, 1 visits today)