Neringa Vaitkutė — Tamsa, kuri prabudo

pagal |

Neringa Vaitkutė — Tamsa, kuri prabudo

„NIEKADA NEIŠLEISK TAMSOS IŠ NARVELIO. TAMSA PIRMIAUSIA SURYJA IŠLAISVINTOJUS“

Kartais taip būna: atrodo, kad šalia kažkas krusteli, o atsisukusi pamatai, kad nieko nėra. Tuščia. Tik ten ne tuštuma, ne šešėliai, ne žvėriūkštis šmurkštelėjo į krūmus. Tai pėdsekiai seka ką nors kitą. Ne tave.
Jorė Amarilė visad stengėsi galvoti, jog yra paprasta paauglė, o jųdviejų su mama gyvenimas — visiškai normalus. Tai kas, kad ji niekada nesirgo. Kad jaučiasi svetima, kur beatsidurtų. Tai kas, kad nuolat tenka paskubomis nakčia kraustytis vis į kitą miestelį, lyg kažkas vytųsi. O gal iš tiesų yra nuo ko slapstytis?
Vieną dieną ima dėtis neįtikėtini dalykai ir Jorė Amarilė atsiduria keistame senoviniame pasaulyje, kur šalia žmonių gyvena šiurpūs ir įstabūs padarai. Kur, pasirodo, visuomet buvo jos namai. Bet nuo šiol slapstytis teks dar daugiau — niekas neturi sužinoti, kas Jorė yra iš tikrųjų. Tačiau pirmiausia tiesą apie save turi išsiaiškinti ji pati…
Už maginės fantastikos knygas visai šeimai „Vaivorykščių arkos“ ir „Titnago plunksna“ skaitytojų pamilta rašytoja Neringa Vaitkutė šįkart ėmėsi trilogijos paaugliams. Jorės Amarilės gyvenimas neatrodė pernelyg keistas, kol vieną dieną jas su mama ėmė persekioti pėdsekiai. Staiga mergina atsiduria panašiame į mūsų, tačiau magijos ir neįtikėtinų padarų pilname pasaulyje, kuriame gyvenimą teks pradėti iš pradžių. Nuotykių ir šiurpių paslapčių kupina istorija prasideda. Nors veiksmas vyksta kitokiame pasaulyje, personažų problemos bendražmogiškos — juos sieja pastangos išlikti, gebėjimas aukotis, meilės ir draugystės siekis bei noras suprasti save ir kitus.
Antroji trilogijos apie tamsos nešėjus dalis vadinsis „Miestas be padangės“.

(Visited 135 times, 1 visits today)