Kim Michaels — Mistinis Jėzaus mokymas

pagal |

Kim Michaels — Mistinis Jėzaus mokymas

Knygoje „Mistinis Jėzaus mokymas“ esantys mokymai padėjo šimtams tūkstančių žmonių giliau suvokti Jėzaus mokymus apie mistinį kelią, kurio jis mokė prieš 2000 metų ir kurio jis vis dar tebemoko šiandien – tiems, kurie sugeba užmegzti vidinį ryšį su juo.

Šiandien daugelis žmonių nesugeba atrasti tvirto pastovaus širdies ryšio su tikruoju Jėzumi ir jo mokymais, kadangi, pasak daugumos krikščioniškų bažnyčių, Jėzus su mumis nebekalba. Tačiau iš tikrųjų Jėzus yra dvasinė būtybė ir jo tikslas yra padėti visiems tą galintiems padaryti žmonėms pakylėti savo sąmonę ir susiderinti su jo Esatimi. Per praėjusius 2000 metų jis palaikė bendrystės ryšį per tuos, kurie buvo pasirengę tarnauti jo Gyvojo Žodžio pasiuntiniais ir siekė suvokti jo tikrąją žinią, užgožtą oficialiosiomis krikščioniškomis doktrinomis.

Knygoje „Mistinis Jėzaus mokymas“ pakylėtasis mokytojas Jėzus atskleidžia mistinius mokymus, kuriuos davė savo pažangiausiems mokiniams. Jis paaiškina, kodėl jo tikrieji mokymai šiandien yra tokie pat svarbūs kaip ir prieš 2000 metų, ir kaip jums užmegzti asmeninį ryšį su vienu įstabiausiu visų laikų dvasinių mokytojų.

Jeigu suvokėte, kad vyraujančios religinės tradicijos neatsakė į jūsų klausimus apie gyvenimą, pasijusite išlaisvinti gilių ir prasmingų šioje knygoje duodamų atsakymų. Ši drąsinanti, jaudinanti ir gili knyga padės jums pasiekti vidinį ryšį su Jėzumi, ir netgi mistinę vienybę su juo.

Išmoksite kaip:
– atpažinti tylų, vidinį Kristaus balsą savo širdyje
– pasiekti ilgalaikę vidinę ramybę ir laimę, užmezgant ryšį su Kristaus sąmone
– pagyti nuo emocinių žaizdų
– gauti Jėzaus vedimą, kuris yra didžiausias jūsų mokytojas ir draugas
– bendrauti tiesiogiai su Jėzumi

Kim Michaels yra patyręs rašytojas ir knygų autorius. Jis vedė dvasines konferencijas ir seminarus 14 šalių, konsultavo šimtus dvasinių mokinių ir dalyvavo daugybėje radijo laidų dvasinėmis temomis. Kimas savo dvasinį kelią pradėjo 1976 metais. Jis studijavo daugybę įvairių dvasinių mokymų ir praktikavo didelę sąmonės tobulinimo technikų įvairovę. Nuo 2002 metų jis tarnauja Jėzaus ir kitų pakylėtųjų mokytojų pasiuntiniu.

Kimas perdavė labai platų mokymą apie mistinį kelią. Nemažą šio mokymo dalį galima nemokamai atrasti internetinėje svetainėje www.kristustavyje.lt