Kevin Horsley — Neribota atmintis

pagal |

Kevin Horsley — Neribota atmintis

Tarptautinio atminties didmeistrio vardą pelniusio autoriaus Kevino Horsley knyga „Neribota atmintis“ yra viena populiariausių negrožinės literatūros knygų, gelbstinti visus, kuriems žūtbūt reikia išmokti prisiminti.

Daugelis žmonių neišnaudoja nė 10 proc. savo potencialios atminties, tačiau būtent šis gebėjimas gali tapti didžiuliu pranašumu gyvenant šiuo konkurencingu laikotarpiu.

Kevinas Horsley 2013 metais pasiekė pasaulio atminties rekordą ir jis žada, kad savo atmintį, mokymosi gebėjimus, produktyvumą gali išlavinti bet kas.

Jei kada jautėtės pernelyg apkrauti, išgyvenote milžinišką stresą ir negalėjote susikoncentruoti bei atlikti savo darbų, tai knyga „Neribota atmintis“ taip pat taps išsigelbėjimu. Sužinosite, kaip didžiausi atminties meistrai išmoksta susikaupti bet kada, jei tik to reikia; galėsite ne tik nesunkiai susikoncentruoti, bet ir įsiminsite informaciją bei padidinsite savo produktyvumą; išvengsite laiko švaistymo, klaidų bei nereikalingo streso.

Knygoje „Neribota atmintis“ rasite strategijas, technikas ir pratimus, kaip pagerinti atmintį:

– Trys blogi įpročiai, kurie trukdo jums lengvai įsiminti informaciją;

– Koks mąstymo būdas neleidžia įsiminti svarbiausių faktų, skaičių ar idėjų ir kaip jį pakeisti;

– Kaip suvaldyti dėmesį, kad galėtumėte susikoncentruoti ilgesniam laikui net sudėtingose situacijose;

– Kaip išnaudoti savo automobilį, kad prisimintumėte tai, ką reikia (ilgus sąrašus ar informaciją studijoms) nieko neužsirašinėdami;

– Kaip sujungti savo ilgalaikę ir trumpalaikę atmintį, kad lengvai prisimintumėte testų, pristatymų, projektų medžiagą;

– Paprasta ir patogi technika, padėsianti prisiminti vardus;

– Neįtikėtinas būdas prisiminti skaičius (tai ta pati sistema, kurią autorius naudojo, kad prisimintų iki 10 tūkst. pi skaitmenų ir pagerintų pasaulio rekordą net 14 minučių);

– Kaip atminčiai gerinti išnaudoti vaizduotę.

Kevinas Horsley analizavo atmintį ir proto veikimą pastaruosius 25 metus. Knygos „Neribota atmintis“ autorius negimė su išskirtiniais gebėjimais ar fenomenalia atmintimi. Mokykloje K. Horsley turėjo daug sunkumų net mokydamasis skaityti ar bandydamas prisiminti visai neseniai išmoktus dalykus. Tik baigęs mokyklą jis sąmoningai nusprendė skirti laiko tobulėjimui ir gebėimų lavinimo analizei. Taip Kevinas Horsley surado savo didžiausią aistrą – tapo tikru atminties meistru. 

Jis yra du kartus pasaulio rekordininkas, vienas iš kelių žmonių pasaulyje, turinčių tarptautinio atminties didmeistrio vardą. K. Horsley taip pat kuria matematinius žaidimus, yra keturių knygų autorius. Jis kalba konferencijose ir mokymuose įvairiose pasaulio šalyse, padeda organizacijoms pagerinti darbuotojų motyvaciją, kūrybingumą, produktyvumą. Jo darbai ne kartą apžvelgti spaudoje, jis kviečiamas kalbėti į TV ir radijo laidas.

Iš anglų kalbos Gintaras Kaminskas

(Visited 216 times, 1 visits today)