Justinas Žilinskas — Mano Vilnius mano

pagal |

Justinas Žilinskas — Mano Vilnius mano

Žmogau, kviečiame Tave į kelionę! Į kelionę po Vilnių, su, tokiais kaip tu, dviem draugais –  Aiste ir Simu. Leiskis į nuotykius, šuoliuok per laiką, nerk į Vilniaus paslaptis. Pavojų? Bus!

Juk ne veltui Simas ir Aistė, užklydę į „vaiduoklių namą“ Antakalnio gatvėje 25, susipažino su paslaptingu namo gyventoju – Vilniaus Metraštininku. Nors spaudžia mokslai, o bendraklasiai kišasi į ne savo reikalus, draugai kasdien važiuoja į Metraštininko paskirtą vietą ir mena miesto mįsles – trankosi po kunigaikščių menes, lenda po kapinėmis, skrenda virš sodų, slepiasi nuo okupantų, šaiposi iš pavergėjų, kovoja už laisvę!

Jeigu nepabūgsi keliauti su jais – pažadame: suprasi sostinės gatvių ir pastatų kalbą, matysi kiaurai sienas ir grindinį, susidraugausi ne tik su Vilniaus žmonėmis! PIRMYN!

Justinas Žilinskas (g. 1974 Vilniuje) pristato antrąją knygą jaunajam skaitytojui (ir ketvirtą grožinę). 2006 m. jo knyga visai šeimai „Gugis – girių kaukas ir žmonių draugas“ laimėjo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus metų debiuto paauglių literatūroje apdovanojimą.

(Visited 88 times, 1 visits today)