George Lois — Velniškai geras patarimas (talentingiems žmonėms!)

pagal |

George Lois — Velniškai geras patarimas (talentingiems žmonėms!)

Kaip atskleisti savo kūrybinį potencialą pataria George Lois – reklamos genijus, pagal kurį buvo sukurtas Dono Dreiperio portretas seriale „Mad Men“

VELNIŠKAI GERAS PATARIMAS (TALENTINGIEMS ŽMONĖMS!): kaip atskleisti savo kūrybinį potencialą pataria George Lois – reklamos genijus, pagal kurį buvo sukurtas Dono Dreiperio portretas seriale „Mad Man“

Velniškai geras patarimas yra tiesmukų, kartais net akiplėšiškų garsiojo kultūros provokatoriaus, savo unikaliu ir įkvepenčiu mąstymu gerikai pakeitusio kultūrinį ir rinkodaros pasaulį reklamos guru George’o Loiso patarimų bei gyvenimo pamokų rinkinys.

George’as Loisas yra reklamos legenda ir Big Idea Advertising agentūros įkūrėjas. Per savo karjerą Loisas sugalvojo pribloškiamą galybę išskirtinių reklaminių kampanijų, kurioms būdingas aukšto lygio dizainas ir neprilygstamas prekybos skatinimas.

G. Loisas gimė Niujorko mieste 1931 m. Giminės šaknys siekia 265 m. pr. Kr., kai šeimos pavardė graikų kalba skambėjo Logos. Senovės graikų kalba „logos“ reiškia žodį, protą, kalbą – aktyviai išreikštą kūrybinę mintį. Ko gero, giminės pradininkas buvo filosofas arba oratorius – žodžio meistras, turėjęs gerą liežuvį ir tvirtą būdą, kad savo nuomonę paremtų. Nenuostabu, kad jo palikuonis šiandien pretenduoja į „Amerikos komunikacijų meistro“ vardą.

Grafikos dizainerio ir nestandartinio mąstytojo talentų derinys pasireiškė jau G. Loiso kurtuose septintojo dešimtmečio Esquire viršeliuose, kurie dabar yra saugomi Šiuolaikinio meno muziejuje Niujorke. Per savo aktyvią karjerą George’as Loisas yra parašęs devynias kultines knygas apie žiniasklaidą.

(Visited 4 times, 1 visits today)