David Perlmutter & Austin Perlmutter & Kristin Loberg — Išsivalyk smegenis

pagal |

David Perlmutter & Austin Perlmutter & Kristin Loberg — Išsivalyk smegenis

aiškiau mąstyk, keisk savo gyvenimą ir sveikatą

Dr. David Perlmutter ir jo sūnus Dr. Austin Perlmutter remdamiesi naujausiais mokslinių tyrimų duomenimis, paaiškina kaip šiuolaikinis pasaulis ir technologijos keičia mūsų smegenų jungtis, kodėl tampame dar labiau vieniši, nuolat susirūpinę ar apimti depresijos, nepasitikime kitais žmonėmis, esame linkę sirgti ar priaugame daugiau svorio nei kada nors anksčiau.

 

Šiuolaikinis gyvenimas mums siūlo begalę galimybių ir pagundų. Galime valgyti, ką norime ir kur norime. Galime panirti į viliojantį skaitmeninį pasaulį. Vienu mygtuko spustelėjimu galime pirkti prekes ir paslaugas, ir jos bus nedelsiant pristatytos ar suteiktos. Gyvenimas šioje pašėlusioje tikrovėje 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę kelia grėsmę mūsų fizinei ir protinei sveikatai, ryšiams su kitais ir su visu pasauliu.

 

Knygoje „Išsivalyk smegenis“ autoriai remdamiesi naujausiais mokslinių tyrimų duomenimis paaiškina, kaip šiuolaikinis pasaulis ir technologijos keičia mūsų smegenų jungtis, kodėl tampame vienišesni, nuolat susirūpinę ar apimti depresijos, nepasitikime kitais, esame linkę sirgti ar priaugti svorio.

Knygoje „Išsivalyk smegenis“ rasite 10 dienų smegenų valymo programą, mitybos planą ir 40 skanių patiekalų receptų.

Sužinokite:

• kaip gyvenimo būdas, elgesys ir mąstymas veikia sveikatą,

• kaip smegenų veikla susijusi su mityba,

• kaip stiprinti ryšius su kitais žmonėmis,

• kaip išsiugdyti sveikesnius įpročius.

Parodydama mums, kaip sąmoningai pakeisti smegenų jungtis, kad sėkmingiau bendrautume, atjaustume kitus ir priimtume geresnius sprendimus, ši knyga moko, kaip atgauti džiaugsmą ir sveikatą moderniame pasaulyje.

 

Deepak Chopra, bestselerių autorius