David Perlmutter — Tylieji smegenų žudikai

pagal |

David Perlmutter — Tylieji smegenų žudikai

Dr. Davidas Perlmutteris – pripažintas neurologas, įkūręs savo vardo sveikatos centrą ir smegenų fondą, – daugelį metų tyrinėja, kaip smegenų veikla susijusi su mityba. Remdamasis naujausiais tyrimais jis parodo, kad yra tiesioginis ryšys tarp mūsų gyvenimo būdo ir daugybės su smegenimis susijusių problemų. Mūsų mitybos pokyčiai, įvykę per paskutinį šimtmetį, nulemia daugelį sveikatos sutrikimų, tokių kaip lėtiniai galvos skausmai, nemiga, nerimas, depresija, epilepsija, šizofrenija, aktyvumo ir dėmesio sutrikimas. Pasak neurologo, cukrus (netgi esantis vaisiuose!) ir kiti angliavandeniai gali pakenkti sveikatai ir turėti rimtų pasekmių; jie ne tik fiziškai žaloja smegenis, bet ir pagreitina viso kūno senėjimo procesą.
Tačiau išeitis yra – tai autoriaus siūloma revoliucinė 4 savaičių programa, padėsianti išlaikyti sveiką ir aštrų protą, pagerinti atmintį ir sumažinti neurologinių susirgimų riziką.
Daugybė įdomiai ir nenuobodžiai pateiktos mokslinių tyrimų medžiagos ir tikrų gyvenimą pakeitusių žmonių istorijų bei praktinių patarimų padės išmokti kontroliuoti „protingumo genus“, mėgautis gyvybingu, ilgaamžiu gyvenimu.