Christine Grän — Kekšės vaikas

pagal |

Christine Grän — Kekses vaikas

Christine Grän gimė Grace, penkerius metus gyveno Afrikoje ir dirbo ten žurnaliste. Ji išgarsėjo kaip autorė kriminalinių romanų apie bulvarinio laikraščio reporterę Aną Marks, kurie buvo ekranizuoti ARD (Vokietijos TV kanalas). Paskutiniam jos romanui „Avantiūristė“ spauda giedojo ditirambus.

Merė yra graži jauna žurnalistė su šlykščia praeitimi, bet ji nori kopti į viršų. Kildama karjeros laiptais, ji naudojasi vyrais kaip tramplinu. Kai jos erotiniai ginklai tampa neveiksmingi, ji imasi šantažo. Šaltakraujiškas ir sėkmės lydimas Maksas puikiausiai dera su jos gyvenimo koncepcija, bet ji netikėtai įsimyli Makso brolį Leoną, skraidantį svajoklį ir nepataisomą nevykėlį. Padėtis tampa nekontroliuojama.

„Christine Grän moka naudoti intriguojančio pasakojimo dėsnius, kuriuos taikydama tik iš moteriškos perspektyvos, ji patraukia skaitytoją lakoniškumu, ironija, šaltu pasakojimo tonu ir sumania intriga. Priešingai nei kitos jos kolegės, ji pati yra bloga mergaitė, rašanti labai gerus romanus laisvalaikio skaitiniams“.

Martin Halter FRANKFURTER ALLGEMEINE ZEITUNG

„Christine Grän skuba per gražios būties pasaulį, naudodama lanksčius tarsi spyruoklės ir dažnai linksmus žodžius. Ji moka rašyti!
Kartais ji tai daro net per gerai!“

Klaus Harpprecht DIE ZEIT

(Visited 28 times, 1 visits today)