Andrius Pauliukevičius — Tobulas maistas sportuojantiems

pagal |

Andrius Pauliukevičius — Tobulas maistas sportuojantiems

Ilgametę trenerio patirtį turintis kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius sportuoti įkvėpė daug žmonių ir ne tik įkvėpė, bet ir pagelbėjo tai daryti teisingai – kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai. Savo knygose, seminaruose ar kalbėdamas viešojoje erdvėje jis pabrėžia, koks svarbus yra tinkamas maistas žmogui pradėjus sportuoti.

 

Knygoje Andrius Pauliukevičius pateikia naudingos informacijos apie tai, koks maistas tinkamas sportuojantiems žmonėms ir kaip jis gali padėti pasiekti trokštamų rezultatų. Čia taip pat rasite net 50 puikių ir paties trenerio išbandytų receptų, kuriuos paruošti užtruksite ne ilgiau nei 15 minučių. Tai – maistas ne tik kūnui, bet ir sielai, nes džiaugsmas matant kūno pokyčius dažniausiai lemia kur kas kokybiškesnį ir laimingesnį gyvenimą apskritai.

 

Andrius Pauliukevičius rašydamas knygą į pagalbą pasitelkė ir savo klientus, kurių sėmės istorijas galėsite perskaityti ir pamatyti – knygoje sudėtos nuotraukos su sportuojančių ir mitybą reguliuojančių žmonių kūno pokyčiais.

 

Puikios kūno linijos ir stangrus kūnas – tai dar ne viskas, ką galite gauti pradėję sportuoti ir tinkamai maitintis. Didžiausi pokyčiai įvyksta mūsų galvose, suvokus, kad sportas ne atima, o suteikia energijos, kad teigiami pokyčiai padeda geriau jaustis ir labiau išnaudoti gyvenimo teikiamas galimybes.

 

Sportuojančio žmogaus organizmui naudingiausi maisto produktai ir supermaistas, kuris sveiką mitybą pavers natūraliu gyvenimo būdu, padės neprarasti energijos, išlaikyti norimą svorį, išryškinti raumenis ir puikiai jaustis – visa tai rasite knygoje „Tobulas maistas sportuojantiems“.

 

Andrius Pauliukevičius (g. 1981 m.) – treneris, Europos ir pasaulio kultūrizmo bei fitneso čempionatų laimėtojas ir prizininkas, konsultuojantis sveikos gyvensenos, sporto ir mitybos klausimais.

 

Vaikystėje gana sunkiai sirgęs A. Pauliukevičius kurį laiką visiškai negalėjo sportuoti, tačiau jokie draudimai nesustabdė paauglio, pasiryžusio sužavėti merginas ir tapti kur kas patrauklesniu. Pradėjęs nuo paprasčiausių pratimų, būdamas studentas jis jau laimėjo Lietuvos fitneso čempionatą ir sporto nebepaliko, išsiugdė sveikos mitybos įpročius ir ėmė konsultuoti bei padėti kitiems.