Viktorija Baltramiejūnienė — Veido revoliucija

pagal |

Viktorija Baltramiejūnienė — Veido revoliucija


Metų gali nesimatyti veide. Sertifikuota specialios veido mankštos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė knygoje „Veido  revoliucija“ moko, kaip atrodyti jauniau.

Viktorija Baltramiejūnienė – vienintelė sertifikuota veido mankštos (angl. facebuilding) trenerė Lietuvoje. Ji taip pat yra ir diplomuota kosmetikė, veido masažo ir savimasažo specialistė. Autorė dalyvavo televizijos laidose apie sveikatą, grožį, nuolat kalba įvairiose konferencijose, renginiuose apie grožį ir natūralumą. Viktorijos tikslas – parodyti moterims, kad žmogaus rankos ir veido raumenys gali daryti stebuklus.

Be jokių brangių procedūrų, be jokių skausmingų operacijų – viską galima padaryti žinant keletą veido mankštos paslapčių ir darant specialius pratimus. Taisyklingai atliekamos veido mankštos poveikis jaučiamas jau po 2 savaičių, o po mėnesio išryškėja aiškūs pokyčiai.

Facebuilding – tai natūrali veido ir kaklo mankštų sistema. Šią mankštą derėtų atskirti nuo veido jogos, bodyflex, kalanetikos. Nors šių sporto krypčių pratimai naudojami ir šioje mankštoje, vis dėlto facebuilding yra šių ir kitų specialių pratimų sintezė, sukurta taip, kad veiksmingiausiai padėtų atkurti veido jaunystę. Natūralus būdas – reiškia, kad tereikia švarių rankų, gerų emocijų, ir kelių laisvų minučių. Svarbiausia pratimus atlikti ne padrikai, o sistemingai, būtent tai ir padės padaryti knyga „Veido revoliucija“. O rezultatai tikrai apstulbins.

VEIDO MANKŠTOS REZULTATAI:
Lygi kakta, mažesnės, išsilyginusios raukšlės, išraiškingos akys, gražus lūpų kontūras, pakilę skruostai, sveika odos spalva, sumažėjęs pagurklis, ryškus veido kontūras, liaunas kaklas, tvarkinga nosis, pakilę lūpų kampučiai.

Atpalaiduoti mimikos raumenis + stimuliuoti tonusą praradusius raumenis = jaunystės stebuklo paslaptis.

Knygoje „Veido revoliucija“ rasite ne tik pratimus, kuriuos autorė pataria atlikti, bet ir daug informacijos apie veidą, jo raumenis, raukšles, apie tai, kaip prasideda senėjimas, kaip galima jį suvaldyti, kaip veikia veido mankšta ir kaip ją taisyklingai atlikti tiek jaunai, tiek vyresnei moteriai. Rasite kiekvienos veido zonos – akių, kaktos, lūpų, kaklo pratimus, kurie knygoje pavaizduoti paveiksliukais ir nuotraukomis, taip pat pažymėtos galimos atlikimo klaidos.

Pasak autorės, veido mankšta – tai nemokamas, unikalus ir natūralus būdas atjaunėti 10-čia metų, o mankštos rezultatai yra ilgalaikiai.