Valerii Markus — Karo pėdsakais

pagal |

Valerii Markus — Karo pėdsakais

Skaitydami šią knygą, gyvai pajusite, kaip į Jūsų šarvuotį atsitrenkia kitas šarvuotis, bandysite padėti sužeistam bendražygiui, pajusite apsupties įtampą, skaitysite tikrą merginos laišką mylimajam, kovojančiam fronte, aplink sproginėjant sviediniams ir žūstant kariams. Ne tik pačioje knygoje užfiksuotos realios kario gyvenimo detalės, bet ir knygos išleidimo derinimas su autoriumi vyko tiesiai iš kareivinių. Pasinerkite į autentišką pasakojimą apie naujausią karą Europoje. Pasinerkite į autentišką pasakojimą apie naujausią karą Europoje – tam Jums tereikia knygos „Karo pėdsakais“ ir išmaniojo telefono.

 

Knygos „Karo pėdsakais“ autorius Valerijus Markusas (g. 1993) – buvęs karys, desantininkas, beveik trejus metus praleidęs brolžudiškame kare. Savo autobiografiniame romane jis pasakoja apie virsmą kitu žmogumi, asmenybe. Dvidešimtmetis, pradėjęs karą priešo barikadų pusėje, nueina ilgą ir be galo sunkų kelią – nuo bukos karo mašinos iki tapimo Ukrainos patriotu ir savo šaknų suvokimo.

 

„Bet aš ne tik kariavau. Aš filmavau ir fotografavau karinį gyvenimą ir karo veiksmus, savo bendražygius, vietoves, įvykius. Per trejus metus sukaupiau gigabaitus medžiagos. Įsileidau karą į savo sąmonę ir jis visiškai sugriovė mano pasaulį. Išeiti iš šios būsenos teko per apmąstymus, emocijas, slogius prisiminimus, sunkius sprendimus, suvokimą, kaip tapau priklausomas nuo karo, supratimą, ką iš tikrųjų patyriau per tuos trejus metus. Šį sprogstamą emocijų, išgyvenimų ir prisiminimų kokteilį išliejau popieriuje. Dalinuosi su jumis kitu pasauliu. Pasauliu, kurio dauguma jūsų niekada nematė ir nepatyrė. Noriu, kad pasinertumėte į jį ir kiekviena sielos skaidula pajustumėte šią neįtikėtiną ir unikalią patirtį.“

Valerii Markus