T. Havr Eker — Užprogramuokite save sėkmei

pagal |

T. Havr Eker — Užprogramuokite save sėkmei

Ar norėtumėte turėti žymiai daugiau pinigų? Ar norėtumėte, būti žymiai laimingesni?

Jei taip, vadinasi, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Kodėl? Nes perskaitę šią knygutę Jūs pagaliau išsiaiškinsite finansinės sėkmės, vidutinybės ar nesėkmės priežastis (leiskite man pakartoti – PRIEŽASTIS).

Aš esu T. Harv Eker, radijuje ir televizijoje gerai žinomas dėl savo posakio: „Duokite manpenkias minutes ir aš pasakysiu Jūsų finansinę

ateitį visam likusiam gyvenimui.“

Kaip? Trumpo pokalbio metu aš galiu nustatyti taip vadinamąjį Jūsų „finansinį planą“. Kiekvieno iš mūsų pasąmonėje slypi finansinis planas, kuris ir lemia mūsų finansinę padėtį.

Jūs galite būti puikus verslininkas, geriausias derybininkas ar rinkodaros specialistas, galite būti geriausias pardavėjas ar geriausias vadybininkas. Galite būti savo darbo srities ekspertas.

Galite išmanyti visas strategijas nekilnojamojo turto srityje. Galite mokėti tvarkytis akcijų biržose ir išmanyti finansų valdymo metodus.

Tačiau jei Jūsų pasąmonėje esantis finansinis planas numato ne aukščiausią sėkmės lygį, Jūs niekada, kartoju – NIEKADA – neturėsite daug pinigų.

O jei netyčia jų įgysite, kažkaip sugebėsite juos prarasti.

Pateiksiu Jums pavyzdį. Visi esame girdėję apie Donaldą Trumpą. Tai milijardierius, kuris viską prarado. Bet po dvejų metų ne tik susigrąžino viską, bet net uždirbo daugiau.

Kodėl? Todėl, kad jo finansinis planas numato aukščiausią lygį.

Koks Tavo finansinis planas? Kokie yra gerovės principai? Atsisiųskite NEMOKAMAI T. Harv Eker pdf knygą „Užprogramuokite save sėkmei“

(Visited 4 times, 1 visits today)